Lenovo ThinkVision T32UD-40. Display diagonal: 80 cm (31.5″), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 6 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Lenovo ThinkVision T32UD-40. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution:
2.862,47 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkVision T32UD-40, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 6 ms, Negru
24 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Pixel density | 140 ppi |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Depth (without stand) | 46.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Feet colour | Black |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Width (with stand) | 714.2 mm |
| Width (without stand) | 714.2 mm |
| Weight (without stand) | 6.3 kg |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Pixel Pitch | 0.1816 x 0.1816 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Depth (with stand) | 218 mm |
| Destinat pentru | |
| Height (without stand) | 413 mm |
| Colour gamut standard | Rec. 709 |
| DisplayPort out quantity | 0 |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 13.5 kg |
| Power consumption (typical) | 25.5 W |
| Package depth | 139 mm |
| Package height | 520 mm |
| Power consumption (max) | 19.5 W |
| Package width | 950 mm |
| Colour name | Eclipse Black |
| Height (with stand) | 594.3 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.14 cm |
| Cables included | DisplayPort, Power, USB Type-C to USB Type-C |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










