Monitor 27″ HP P27 G5, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1000:1 static, 178°/178°, 1x VGA/ 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4, Tilt: -5 to +20°, VESA 100×100, Black,3yw
Monitor 27" HP P27 G5, LED, IPS, FHD 1920×1080, 3yw
977,89 lei TVA inclus.
HP P27 G5 FHD Monitor, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
|---|---|
| Low Blue Light technology | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Pixel density | 82 ppi |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Width (with stand) | 611 mm |
| Width (without stand) | 611 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| Height (without stand) | 365.5 mm |
| Pixel Pitch | 0.31 x 0.31 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 86 kHz |
| Depth (without stand) | 57.1 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1203759 |
| Depth (with stand) | 190.3 mm |
| Height (with stand) | 438.4 mm |
| Weight (with stand) | 5.08 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | HP |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 8000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,31 x 0,31 |
| Densitate pixeli | 82 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 86 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Gamă de culori | 72 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Segment HP | Companii |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| HDCP | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 20 |
| Consum de energie (tipic) | 25 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 35 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 611 |
| Adâncime (cu stand) | 190,3 |
| Înălţime (cu stand) | 438,4 |
| Greutate | 5,08 |
| Lățime (fără stand) | 611 |
| Adâncime (fără stand) | 57,1 |
| Înălțime (fără stand) | 365,5 |
| Lăţime de ambalaj | 685 |
| Adâncimea de ambalaj | 137 |
| Înălţime de ambalaj | 425 |
| Greutatea pachetului | 7,64 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Carte de garanţie | Da |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, DisplayPort, AC |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Ţara de origine | China |
| Cod UNSPSC | 43211902 |
| Greutate | 5,08 |
| Înălţime | 365,5 |
| Lățime | 611 |
| Adâncime | 57,1 |
| Certificate de conformitate | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), CE, BSMI |
| Conţinut pachet | Monitor; DisplayPort™ cable; HDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord; Document kit |












