MONITOR 32″ SAMSUNG LS32FM700UUXDU
MONITOR 32" SAMSUNG LS32FM700UUXDU
1.666,32 lei TVA inclus.
Samsung M70F, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 4 ms, Negru
12 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Fast charging | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| RMS rated power | 20 W |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Image size | Y |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Cable management | Yes |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Weight (with stand) | 6.5 kg |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Depth (with stand) | 193.5 mm |
| Stand type | Simple stand |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Multi View | Yes |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Workspace | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| My contents | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Tilt angle range | -2 – 20° |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| USB hub version | 2.0 |
| Response time | 4 ms |
| Market positioning | Smart |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 60 kWh |
| Width (with stand) | 716.1 mm |
| Height (with stand) | 517 mm |
| Width (without stand) | 716.1 mm |
| Height (without stand) | 424.5 mm |
| Weight (without stand) | 5.4 kg |
| Feet colour | Black |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Smart calibration | Yes |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| LED backlight | No |
| Display brightness | 240 cd/m² |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| Destinat pentru | |
| Gaming Hub/Game Bar included on selected markets | KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Built-in microphone | No |
| Certification | Windows 11 |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Package height | 133 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Brand specific technologies | Game Bar 2.0, Smart Calibration |
| Package weight | 8.4 kg |
| Power consumption (max) | 150 W |
| Package width | 842 mm |
| Package depth | 487 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Retroiluminare LED | Nu |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Luminozitate afişaj | 240 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Unghi foarte larg GameView |
| Sistem de operare | |
| Puterea RMS | 20 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Nu |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Inteligent |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 200 x 200 |
| Montare pe perete | Da |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 60 |
| Consum de energie (tipic) | 32 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 150 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 716,1 |
| Adâncime (cu stand) | 193,5 |
| Înălţime (cu stand) | 517 |
| Lățime (fără stand) | 716,1 |
| Adâncime (fără stand) | 41,8 |
| Înălțime (fără stand) | 424,5 |
| Greutate | 5,4, 6,5 |
| Tip stand | Suport simplu |
| Lăţime de ambalaj | 842 |
| Adâncimea de ambalaj | 487 |
| Înălţime de ambalaj | 133 |
| Greutatea pachetului | 8,4 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Game Bar 2.0, Smart Calibration |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Tap view | Da |
| Asistent virtual | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Da |
| Ghidaj universal | Da |
| Multi View/Vizionare simultană | Da |
| Sistem de formatare a semnalului digital | Nu este compatibil |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Da |
| Perioadă de garanție | 2 |
| Dimensiune imagine | Y |
| Afișaj fără fir | Da |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Hub Jocuri/Bară Jocuri inclus(ă) pe piețele selectate | KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU |
| Calibrare smart | Da |
| Spațiu de lucru | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Conținutul meu | Da |
| Auto source switch+ | Da |
| Certificare | Windows 11 |












