Monitor LG 33.9″ 34GX900A-B.AEU, Curvature: 800R, Diagonal (inch): 33.9, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: OLED, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.985, Colours: 1.07B, Speakers: 7Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, Pivot: Yes, Swivel: Yes, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x USB downstream, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
Monitor LG 33.9" 34GX900A-B.AEU, Curvature: 800R, Diagonal (inch): 33.9, Diagonal
4.850,31 lei TVA inclus.
LG 34GX900A-B, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
30 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Power adapter included | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| FPS counter | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Tip panel | OLED |
| Colour gamut | 98.5% |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| DCI-P3 coverage | 94% |
| Display brightness (typical) | 275 cd/m² |
| Screen curvature rating | 800R |
| Pixel density | 110 ppi |
| HDCP version | 2.3 |
| Smart modes | Energy saving |
| RMS rated power | 14 W |
| Height (with stand) | 580.4 mm |
| Weight (without stand) | 6.2 kg |
| Installation CD | No |
| Pixel Pitch | 0.231 x 0.231 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Weight (with stand) | 10.4 kg |
| Screen-Tech | OLED |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Swivel arm | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Remote control included | No |
| HD type | Wide Quad HD |
| Manual | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| Wall mountable | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 550 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package height | 295 mm |
| Package weight | 15.1 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Package width | 927 mm |
| Display diagonal (metric) | 86.2 cm |
| Power consumption (typical) | 43.33 W |
| Width (with stand) | 784.1 mm |
| Depth (with stand) | 291.8 mm |
| Width (without stand) | 784.1 mm |
| Depth (without stand) | 167.1 mm |
| Height (without stand) | 358.3 mm |
| Producator | LG |
| Garantie |












