Monitor Alienware 34″ AW3425DWM Gaming, 86.43 cm, Maximum preset resolution: DisplayPort: 3440 x 1440 at 180 Hz (DSC enabled and visually lossless), HDMI port: 3440 x 1440 at 180 Hz , Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: Vertical Alignment (VA) Technology, Faceplate coating: Anti-glare with hard-coating 3H, Aspect ratio: 21:9, Pixel per inch (PPI): 110, Contrast ratio: 3000:1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): Fast mode: 4.0 ms (gray to gray), Super Fast Mode: 2.0 ms (gray to gray), Extreme Mode: 1.0 ms (gray to gray), Brightness: 400 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: DCI-P3 95% (CIE 1976) (typical), Adjustability: Tilt angle -5° to 21°, Pivot: -5°/+5°, Height adjustable stand 0 mm to 110 mm, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm behind the VESA cover): Wall-mount the monitor using VESA-compatible wall mount kit, Connectivity: 2 x HDMI ports (HDCP 1.4 & 2.3) (Supports up to WQHD 3440 x 1440, 180 Hz, 10 bit, FRL, VRR as per specified in HDMI 2.1), 1 x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4 & 2.3) (Supports up to WQHD 3440 x 1440, 180 Hz, DSC, HDR, VRR), 1 x USB 5Gbps Type-A downstream port with Battery Charging 1.2, 1 x USB 5Gbps Type-A downstream port, 1 x USB 5Gbps Type-B upstream port, Dell Display and Peripheral Manager (DDPM) Compatibility: NO, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable-management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cable (varies by country), 1 x DisplayPort to DisplayPort 1.4 cable (1.80 m), 1 x HDMI 2.1 FRL cable (1.80 m), 1 x USB 5Gbps Type-A to Type-B cable (1.80 m), Safety, Environmental, and Regulatory Information, Alienware Sticker, QR Card, Dimensions (with stand): Height (extended): 554.69 mm (21.84 in.), Height (compressed): 444.69 mm (17.51 in.), Width: 805.45 mm (31.71 in.), Depth: 232 mm (9.13 in.), Dimensions (without stand): Height: 360.85 mm (14.21 in.), Width: 805.45 mm (31.71 in.), Depth: 132.46 mm (5.21 in.), Stand dimensions: Height (extended): 447.30 mm (17.61 in.), Height (compressed): 410.44 mm (16.16 in.), Width: 270 mm (10.63 in.), Depth: 232 mm (9.13 in.), Weight: Weight with packaging 14.02 kg (30.92 lb), Weight with stand assembly and cables 9.51 kg (20.97 lb), Weight without stand assembly (For wall mount or VESA mount considerations – no cables) 6.57 kg (14.48 lb), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Alienware 34" AW3425DWM Gaming, 86.43 cm, Maximum preset resolution:
1.695,23 lei TVA inclus.
Alienware AW3425DWM, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LCD, 4 ms, Negru, Albastru
24 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Feet colour | Blue |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Input current | 1.5 A |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| HDCP version | 1.4/2.3 |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Yes |
| Charging port type | USB Type-A |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Vertical scan range | 48 – 180 Hz |
| Pixel density | 110 ppi |
| Bezel width (bottom) | 1.83 cm |
| Viewable size diagonal | 86.4 cm |
| Depth (with stand) | 232 mm |
| Pivot angle | -5 – 5° |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Screen curvature rating | 1500R |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| LFD-Screen-Size | 34.x" |
| DVI | Nu |
| Response time (extreme) | 1 ms |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| Height (without stand) | 360.9 mm |
| Screen-Tech | TN-LEDs |
| Horizontal scan range | 30 – 285 kHz |
| Heat dissipation (typical) | 109.19 BTU/h |
| Width (with stand) | 805.5 mm |
| Height (with stand) | 554.7 mm |
| Weight (with stand) | 9.09 kg |
| Width (without stand) | 805.5 mm |
| Depth (without stand) | 132.5 mm |
| Weight (without stand) | 6.57 kg |
| Bezel width (side) | 8.79 mm |
| Bezel width (top) | 8.78 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| HD type | Wide Quad HD |
| Product colour | Black, Blue |
| Doesn't contain | Arsenic, Mercury, PVC/BFR |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Cables included | HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Certification | TÜV Rheinland |
| Package weight | 14 kg |
| Producator | DELL |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440 x 1440, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1280 x 960, 1440 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440, 3840 x 2160 |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 4 |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 110 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 285 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 180 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Diagonală zonă vizibilă | 86,4 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Dell ComfortView technology | Da |
| Response time (extreme) | 1 |
| Acoperire DCI-P3 | 95 |
| Disipare căldură (tipică) | 109,19 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru, Albastru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Albastru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.3 |
| Tip port încărcare | USB Tip-A |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -5 – 5 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 45 |
| Consum de energie (tipic) | 32 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 1.5 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 805,5 |
| Adâncime (cu stand) | 232 |
| Înălţime (cu stand) | 554,7 |
| Lățime (fără stand) | 805,5 |
| Adâncime (fără stand) | 132,5 |
| Înălțime (fără stand) | 360,9 |
| Greutate | 6,57, 9,09 |
| Lățime ramă (lateral) | 8,79 |
| Lățime ramă (sus) | 8,78 |
| Lățime ramă (jos) | 1,83 |
| Greutatea pachetului | 14 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, USB Tip-A la USB Tip-B |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | Arsenic, Mercur, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | TÜV Rheinland |











