Monitor AOC 23.8″ 24B31H, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.878, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+25, D-SUB: Yes, HDMI: x1
Monitor AOC 23.8" 24B31H, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
336,22 lei TVA inclus.
AOC 24B31H, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, 4 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| HDMI version | 1.4 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Height (with stand) | 410 mm |
| Width (without stand) | 542.4 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Width (with stand) | 542.4 mm |
| Height (without stand) | 316.2 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| Depth (with stand) | 185.9 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Built-in microphone | No |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | CE |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Package depth | 124 mm |
| Package weight | 4.11 kg |
| Package height | 378 mm |
| Package width | 612 mm |
| DCI-P3 coverage | 91.2% |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Pixel Pitch | 93 x 93 mm |
| Pixel density | 0.2745 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 116.82% |
| Adobe RGB coverage | 87.8% |
| Power consumption (typical) | 11.49 W |
| Weight (with stand) | 2.45 kg |
| Depth (without stand) | 34.7 mm |
| Weight (without stand) | 2.15 kg |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Producator | AOC |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 93 x 93 |
| Densitate pixeli | 0,2745 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 116,82 |
| Acoperire Adobe RGB | 87,8 |
| Acoperire DCI-P3 | 91,2 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 25 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Italiană, Japoneză, Coreeană, Croată, Poloneză, Portugheză, Rusă, Spaniolă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum de energie (tipic) | 11,49 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Lăţime (cu stand) | 542,4 |
| Adâncime (cu stand) | 185,9 |
| Înălţime (cu stand) | 410 |
| Lățime (fără stand) | 542,4 |
| Adâncime (fără stand) | 34,7 |
| Înălțime (fără stand) | 316,2 |
| Greutate | 2,15, 2,45 |
| Lăţime de ambalaj | 612 |
| Adâncimea de ambalaj | 124 |
| Înălţime de ambalaj | 378 |
| Greutatea pachetului | 4,11 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Lungime cablu HDMI | 1,5 |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Bezel thickness type | Fără cadru |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Certificate de conformitate | CE |
| Certificare | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |










