Monitor AOC 27″ Q27G4SRU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: Fast IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 320Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.3ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.925, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -3/+21, HAS: 130mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x2, USB Hub: 4x USB Type-A (downstream), 1x USB Type-B (in amonte), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor AOC 27" Q27G4SRU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
1.219,61 lei TVA inclus.
AOC G4 Q27G4SRU, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 1 ms, Negru, Roşu
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Local dimming | Yes |
| Display technology | LED |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| HDCP version | 2.2 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Low input lag | Yes |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Weight (without stand) | 4.17 kg |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Height (with stand) | 516 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Tilt angle range | -3 – 21° |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 124.2% |
| Panel type | Fast IPS |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| RMS rated power | 4 W |
| Pixel density | 108.8 ppi |
| Width (with stand) | 613.9 mm |
| Depth (without stand) | 51.3 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 207.7 mm |
| Width (without stand) | 613.9 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Response time (MPRT) | 0.3 ms |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Maximum refresh rate | 320 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 300 Hz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Compliance certificates | CE |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Package height | 455 mm |
| Package width | 730 mm |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Package depth | 139 mm |
| Package weight | 8.9 kg |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| HD type | Quad HD |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Weight (with stand) | 6.11 kg |
| Digital horizontal frequency | 30 – 450 kHz |
| Adobe RGB coverage | 92.5% |
| DCI-P3 coverage | 96.2% |
| Height (without stand) | 52.6 mm |
| Cables included | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Producator | AOC |
| Garantie |










