Monitor AOC 34″ CU34B3E, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.983, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor AOC 34" CU34B3E, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.325,01 lei TVA inclus.
AOC B3 CU34B3E, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LED, 4 ms, Negru
15 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Input current | 1.5 A |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Weight (with stand) | 7.4 kg |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 46 kWh |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| Weight (without stand) | 6.3 kg |
| Width (with stand) | 808.1 mm |
| Width (without stand) | 808.1 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 265.3 mm |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Horizontal scan range | 30 – 190 kHz |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Response time | 1ms GTG |
| Destinat pentru | |
| Height (without stand) | 368.4 mm |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | AC, HDMI |
| HD type | Wide Quad HD |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 9.7 kg |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 31 W |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package depth | 186 mm |
| Package width | 930 mm |
| Package height | 480 mm |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Power consumption (max) | 53 W |
| sRGB coverage (typical) | 114.7% |
| Adobe RGB coverage | 98.3% |
| Diagonala display | |
| DCI-P3 coverage | 91.3% |
| Rezolutie display | 3440×1440 |
| Height (with stand) | 476.7 mm |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Producator | AOC |
| Retroiluminare LED | Da |
| Garantie | |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rația de contrast (tipică) | 3500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 190 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 120 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Da |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 114,7 |
| Acoperire Adobe RGB | 98,3 |
| Acoperire DCI-P3 | 91,3 |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Birou |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Italiană, Japoneză, Coreeană, Croată, Poloneză, Portugheză, Rusă, Spaniolă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 46 |
| Consum de energie (tipic) | 31 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 53 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 1.5 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -25 – 55 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 93 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 808,1 |
| Adâncime (cu stand) | 265,3 |
| Înălţime (cu stand) | 476,7 |
| Greutate | 7,4 |
| Lățime (fără stand) | 808,1 |
| Înălțime (fără stand) | 368,4 |
| Lăţime de ambalaj | 930 |
| Adâncimea de ambalaj | 186 |
| Înălţime de ambalaj | 480 |
| Greutatea pachetului | 9,7 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Perioadă de garanție | 3 |




