MONITOR AOC CU34V5C/BK 34 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED ,Curvature: 1500R, Resolution: 3440×1440, Aspect Ratio: 21:9, RefreshRate:100Hz, Response time GtG: 4 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast(static): 3000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178/ 178,Colours: 16.7M, 5Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5/23, HeightAdjust: 130mm, Swivel: -30/30, Connectivity: 1xHDMI 2.0, 4x USB 3.2/ 1xUSB-C (DP Alt 65W), 1xDisplayPort 1.2, VESA: 100×100
Monitor AOC 34" CU34V5C/BK
1.413,01 lei TVA inclus.
AOC V5 CU34V5C/BK, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LED, 4 ms, Negru
18 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| LFD-Resolution | WQHD |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| DVI port | No |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Adobe RGB coverage | 100% |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| sRGB coverage (typical) | 116% |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| AC (power) in | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Number of OSD languages | 19 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Feet colour | Black |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Exterior finish type | Matt |
| Height (without stand) | 365.3 mm |
| Pixel density | 109.7 ppi |
| DCI-P3 coverage | 93% |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Surface hardness | 6H |
| NTSC coverage (typical) | 101% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1245431 |
| Width (with stand) | 808.1 mm |
| Height (with stand) | 527.3 mm |
| Weight (with stand) | 9.34 kg |
| Width (without stand) | 808.1 mm |
| Depth (without stand) | 99.9 mm |
| Destinat pentru | |
| Producator | AOC |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440 x 1440, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 109,7 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 6H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 116 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 101 |
| Acoperire Adobe RGB | 100 |
| Acoperire DCI-P3 | 93 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Caracteristici specifice brandului | False |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Comutator KVM încorporat | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | 3 – 21 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Italiană, Japoneză, Coreeană, Croată, Poloneză, Portugheză, Rusă, Spaniolă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 19 |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 34 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 35 |
| Consum de energie (tipic) | 60 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 808,1 |
| Adâncime (cu stand) | 250 |
| Înălţime (cu stand) | 527,3 |
| Lățime (fără stand) | 808,1 |
| Adâncime (fără stand) | 99,9 |
| Înălțime (fără stand) | 365,3 |
| Greutate | 6,76, 9,34 |
| Lăţime de ambalaj | 1071 |
| Adâncimea de ambalaj | 500 |
| Înălţime de ambalaj | 189 |
| Greutatea pachetului | 11,8 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Lungime cablu USB | 1,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, USB tip-C |
| Lungime cablu HDMI | 1,5 |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Tip finisaj exterior | Mată |
| Bezel thickness type | Fără cadru |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Certificate de conformitate | CE |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |
| Efecte luminoase | Nu |
| Certificare | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |























