Monitor Asus 26.5″ PG27AQWP-W, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67, Aspect ratio: 16:9, Panel: WOLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 540Hz, Response time GtG: 0.02ms, Brightness (max): 1500 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99.5%, Colours: 1073.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 110mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -30/30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Asus 26.5" PG27AQWP-W, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67,
5.548,95 lei TVA inclus.
ASUS ROG Swift OLED PG27AQWP-W, 67,3 cm (26.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 0,02 ms, Argint
17 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display surface | Gloss |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| HDR | Da |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| sRGB coverage (typical) | 135% |
| Feet colour | Silver |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Height (without stand) | 369.4 mm |
| Tip panel | OLED |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| HDCP version | 2.3 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Contrast ratio (dynamic) | 1500000:1 |
| Depth (without stand) | 63.1 mm |
| Pixel Pitch | 0.229 x 0.229 mm |
| Weight (without stand) | 4.54 kg |
| DisplayPort version | 2.1 |
| Panel type | WOLED |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Maximum refresh rate | 540 Hz |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | OLED |
| Colour gamut standard | DCI-P3, sRGB |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Silver |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Package depth | 188 mm |
| Display diagonal (metric) | 67 cm |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| Package height | 490 mm |
| HD type | Quad HD |
| Brand specific technologies | ASUS OLED Care |
| Package weight | 11.6 kg |
| Viewable size, horizontal | 58.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33 cm |
| Package width | 896 mm |
| Response time | 0.02 ms |
| Digital horizontal frequency | 30 – 850 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 540 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 500, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DCI-P3 coverage | 99.5% |
| Width (with stand) | 605.6 mm |
| Depth (with stand) | 273.5 mm |
| Height (with stand) | 547.9 mm |
| Weight (with stand) | 7.04 kg |
| Width (without stand) | 605.6 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2463599 |
| Producator | ASUS |
| Garantie |










