Monitor Asus 26.5″ XG27AQWMG, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67, Aspect ratio: 16:9, Panel: WOLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 280Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 1500 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 1073.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 110mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -45/+45, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Asus 26.5" XG27AQWMG, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67,
3.301,71 lei TVA inclus.
ASUS ROG Strix XG27AQWMG, 67,3 cm (26.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display surface | Gloss |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Power supply type | External |
| Height (without stand) | 368 mm |
| HDR | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Shadow control | Yes |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 63 mm |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Height (with stand) | 500 mm |
| Width (with stand) | 605 mm |
| Width (without stand) | 605 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Pixel Pitch | 0.229 x 0.229 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Panel type | WOLED |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 188 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Colour gamut | 99.5% |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package width | 780 mm |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Package weight | 9.1 kg |
| Package depth | 186 mm |
| Package height | 470 mm |
| HD type | Quad HD |
| Brand specific technologies | ASUS OLED Care |
| DCI-P3 coverage | 99.5% |
| Display brightness (peak) | 1500 cd/m² |
| Viewable size, vertical | 33.2 cm |
| Digital horizontal frequency | 480 – 480 kHz |
| Digital vertical frequency | 41 – 280 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR True Black 500, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Power consumption (typical) | 26.8 W |
| Diagonala display | |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2468075 |
| Producator | ASUS |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | OLED, WOLED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 1500 |
| Timp de răspuns monitor | 0,03, Sub 1 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Suprafață de afișare | Glasată |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 280 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.073 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,229 x 0,229 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,2 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 480 – 480 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 41 – 280 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | HDR True Black 500, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 99,5 |
| Acoperire DCI-P3 | 99,5 |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 25 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 50 |
| Consum de energie (tipic) | 26,8 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 605 |
| Adâncime (cu stand) | 188 |
| Înălţime (cu stand) | 500 |
| Lățime (fără stand) | 605 |
| Adâncime (fără stand) | 63 |
| Înălțime (fără stand) | 368 |
| Greutate | 4,8, 6,7 |
| Lăţime de ambalaj | 780 |
| Adâncimea de ambalaj | 186 |
| Înălţime de ambalaj | 470 |
| Greutatea pachetului | 9,1 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Tehnologii specifice de brand | ASUS OLED Care |
| Control umbre | Da |
| Certificare | TÜV Flicker-free |












