MONITOR 32″ ASUS VG32AQA1A
Monitor Asus 31.2" VG32AQA1A
1.414,82 lei TVA inclus.
ASUS TUF Gaming VG32AQA1A, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LED, 1 ms, Negru
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Da |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| HDCP version | 2.2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Game mode | Yes |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Feet colour | Black |
| Pixel Pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Depth (with stand) | 213.8 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Dynamic contrast ratio marketing name | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Digital horizontal frequency | 30 – 223 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1318849 |
| Width (with stand) | 716.3 mm |
| Height (with stand) | 496.2 mm |
| Width (without stand) | 716.3 mm |
| Depth (without stand) | 54.9 mm |
| Height (without stand) | 426.2 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | ASUS |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, N/A, VA |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 100000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Rată maximă de reîmprospătare | 170 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,272 x 0,272 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 223 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 144 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 125 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Consum de energie (tipic) | 26 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Lăţime (cu stand) | 716,3 |
| Adâncime (cu stand) | 213,8 |
| Înălţime (cu stand) | 496,2 |
| Lățime (fără stand) | 716,3 |
| Adâncime (fără stand) | 54,9 |
| Înălțime (fără stand) | 426,2 |
| Greutate | 5,7, 6,7 |
| Lăţime de ambalaj | 803 |
| Adâncimea de ambalaj | 560 |
| Înălţime de ambalaj | 187 |
| Greutatea pachetului | 9,72 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |








