Monitor Asus 31.5″ VG32VQM5B, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: Fast VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 250Hz, Response time GtG: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Contrast (dynamic): 100M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 120%, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+23, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Asus 31.5" VG32VQM5B, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
1.455,15 lei TVA inclus.
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B, 80 cm (31.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 0,5 ms, Negru
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HDR | Da |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Weight (with stand) | 6.8 kg |
| Game mode | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Motion blur reduction | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Maximum refresh rate | 250 Hz |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Panel type | Fast VA |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Colour gamut | 120% |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Weight (without stand) | 5.8 kg |
| Height (without stand) | 426 mm |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Height (with stand) | 507 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Pixel Pitch | 0.363 x 0.363 mm |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Response time | 1ms GTG |
| Destinat pentru | |
| Width (with stand) | 710 mm |
| Width (without stand) | 710 mm |
| Depth (without stand) | 87 mm |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 – 300 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 250 Hz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Package type | Box |
| Package depth | 226 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Height adjustment | No |
| Package width | 810 mm |
| Package height | 520 mm |
| Power consumption (typical) | 28.6 W |
| Package weight | 91 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2289583 |
| Producator | ASUS |
| Garantie |










