MONITOR BENQ EW2880U 28 inch, Panel Type: IPS, Backlight: LED backlight ,Resolution: 3840×2160, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:60Hz, Responsetime GtG: 5ms(GtG), Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 1000:1,Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178/178, HD R10, Color Gamut(NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 90% P3, Colours: 1.07B, 3Wx2 speakers,Adjustability: Tilt: -5˚ – 15˚, Height Adjust: 100, Swivel: 15˚/ 15˚,Connectivity: 2xHDMI 2.0 ,1xDP 1.4, Jack 3.5mm, VESA: 100×100, FreeSync, Low Blue Light, FlickerFree
Monitor BenQ 28" EW2880U
2.542,38 lei TVA inclus.
BenQ EW2880U, 71,1 cm (28″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 28.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Pixel density | 157 ppi |
| Number of speakers | 2 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| RMS rated power | 6 W |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Weight (with stand) | 7.9 kg |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Feet colour | Black |
| Colour gamut | 90% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Smart modes | Filmmaker, ePaper |
| Width (with stand) | 637 mm |
| Width (without stand) | 637 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 774487 |
| Depth (with stand) | 277 mm |
| Height (with stand) | 421 mm |
| Depth (without stand) | 81 mm |
| Height (without stand) | 390 mm |
| Weight (without stand) | 5.29 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Densitate pixeli | 157 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 90 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Imagine tip cinema, ePaper |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 6 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 60 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Cantitate porturi Thunderbolt™ 3 | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 33 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 38 |
| Consum de energie (tipic) | 37,9 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 135 |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 637 |
| Adâncime (cu stand) | 277 |
| Înălţime (cu stand) | 421 |
| Lățime (fără stand) | 637 |
| Adâncime (fără stand) | 81 |
| Înălțime (fără stand) | 390 |
| Greutate | 5,29, 7,9 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, USB tip-C |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Eye Care+ |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










