Monitor BenQ 31.2″ SW321C, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 100% sRGB;95% P3;99% AdobeRGB, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 20˚, HAS: 150, Pivot: 90˚, Swivel: 45˚/ 45˚, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 2xUSB 3.1(Downstream)/1xUSB Type B(Upstream)/1x USB-C(60W, DisplayPort Alt Mode, Data)/Card Re ader:SD/SDHC/SDXC/MMC, USB-C: 1x USB-C(60W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C Power Delivery: 60W, AUX: YES
Monitor BenQ 31.2" SW321C
9.364,34 lei TVA inclus.
BenQ SW321C, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Gri
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Display technology | LED |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Number of OSD languages | 18 |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Grey |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Colour gamut standard | sRGB |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Pixel Pitch | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Digital vertical frequency | 24 – 76 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| Digital horizontal frequency | 27 – 140 kHz |
| Pixel density | 137 ppi |
| Colour space supported | Adobe RGB, DCI-P3, sRGB |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343945 |
| Width (with stand) | 759.4 mm |
| Depth (with stand) | 340.5 mm |
| Height (with stand) | 663.6 mm |
| Weight (with stand) | 11.8 kg |
| Width (without stand) | 747.2 mm |
| Depth (without stand) | 77.8 mm |
| Height (without stand) | 448.1 mm |
| Weight (without stand) | 9.1 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Diagonala display | |
| Destinat pentru | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Producator | BENQ |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 3840 x 2160 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.073 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,184 x 0,184 |
| Densitate pixeli | 137 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 70,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,9 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 27 – 140 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 24 – 76 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| 3D | Nu |
| Acoperire DCI-P3 | 95 |
| Gama de culori suportată | Adobe RGB, DCI-P3, sRGB |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Gri |
| Culoare picioare | Gri |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 60 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Cititor card integrat | Da |
| Carduri de memorie compatibile | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 52 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 59 |
| Consum de energie (tipic) | 52 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 90 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Lăţime (cu stand) | 759,4 |
| Adâncime (cu stand) | 340,5 |
| Înălţime (cu stand) | 663,6 |
| Lățime (fără stand) | 747,2 |
| Adâncime (fără stand) | 77,8 |
| Înălțime (fără stand) | 448,1 |
| Greutate | 11,8, 9,1 |
| Greutatea pachetului | 25,6 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, USB, USB tip-C |
| Lungime cablu curent | 1,8 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Certificare | CE |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










