Monitor BenQ 32″ GW3290QT, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: +20° ~ -5°, HAS: 110mm, Pivot: Yes, Swivel: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: x3USB 3.2 Tip A, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 32" GW3290QT
2.481,19 lei TVA inclus.
BenQ GW3290QT, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 5 ms, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Culoare monitor | Alb |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Feet colour | White |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| Smart modes | Custom, Game, M-Book, Movie, Standard, ePaper |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Weight (with stand) | 15.8 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 251.5 mm |
| Width (without stand) | 714.6 mm |
| Depth (without stand) | 62.6 mm |
| Height (without stand) | 428.7 mm |
| Width (with stand) | 714.6 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1392381 |
| Height (with stand) | 597.7 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.073 miliarde de culori |
| Densitate pixeli | 93 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Moduri Smart | Personalizat, Joc, M-Book, Film, Standard, ePaper |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Alb |
| Culoare picioare | Alb |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Cantitate porturi Thunderbolt™ 3 | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -20 – 20 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Cehă, Olandeză, Engleză, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Norvegiană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum de energie (tipic) | 25 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 152 |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 714,6 |
| Adâncime (cu stand) | 251,5 |
| Înălţime (cu stand) | 597,7 |
| Lățime (fără stand) | 714,6 |
| Adâncime (fără stand) | 62,6 |
| Înălțime (fără stand) | 428,7 |
| Greutate | 15,8, 7,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |










