Monitor BenQ 34″ PD3420Q, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 100% Rec.709;100% sRGB;98% P3, Colours: 1.07B, Speakers: 2.5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 20˚, HAS: 150, Swivel: 30˚/30˚, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 3xUSB 3.1(Downstream)/1x USB Type B(Upstream)/1x USB-C (65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C: 1x USB-C(Downstream, 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C Power Delivery: 65W, AUX: YES
Monitor BenQ 34" PD3420Q
3.750,84 lei TVA inclus.
BenQ PD3420Q, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 5 ms, Gri
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| RMS rated power | 5 W |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Cable lock slot | No |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Pixel Pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| AC (power) in | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Pixel density | 109 ppi |
| Number of OSD languages | 18 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 55 kWh |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Grey |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Weight (with stand) | 9.3 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Aspect ratio | 21:9 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343946 |
| Width (with stand) | 825.8 mm |
| Depth (with stand) | 244.3 mm |
| Height (with stand) | 445.4 mm |
| Width (without stand) | 825.8 mm |
| Depth (without stand) | 87.4 mm |
| Height (without stand) | 371.5 mm |
| Weight (without stand) | 6.9 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Package height | 654 mm |
| Package depth | 214 mm |
| Power consumption (typical) | 185 W |
| Package width | 990 mm |
| Package weight | 13.7 kg |
| Cables included | AC, DisplayPort to Mini DisplayPort, HDMI, USB |
| Producator | BENQ |
| Garantie |








