Monitor Dell 24″ P2425, 61.13 CM, Maximum preset resolution: VGA: 1920 x 1200 at 60 Hz, DisplayPort and HDMI: 1920 x 1200 at 100 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In-plane switching Technology, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:10, Pixel per inch (PPI): 94.07, Contrast ratio: 1500 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray-to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: Up to 16.70 million colors, Color gamut: 99% sRGB (typical), Adjustability: Height adjustable: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to +45°, Pivot: -90° to +90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit (100 mm x 100 mm), Connectivity: 1 x HDMI 1.4 port (HDCP1.4), 1 x DP 1.2 (HDCP1.4), 1 x VGA port, 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-B upstream port, 2 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream ports, Quick Access: 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream port, 1 x Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C downstream port with charging capability of up to 15 W PD, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cable (varies by country), DisplayPort 1.2 cable (DP to DP) Cable length: 1.80 M, HDMI 1.4 cable (for selected countries only) Cable length: 1.80 M, USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor) Cable length: 1.80 M, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height (extended): 511.20 mm (20.13 in.), Height (compressed): 364 mm (14.33 in.), Width: 531.80 mm (20.94 in.), Depth: 181.75 mm (7.16 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 24" P2425 WUXGA 61.13 CM, 100Hz, 5Ms
879,79 lei TVA inclus.
DELL P Series P2425, 61,1 cm (24.1″), 1920 x 1200 Pixel, WUXGA, LCD, 8 ms, Negru
29 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | WXGA |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 13 |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Cable management | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| HDCP version | 1.4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Input current | 1.5 A |
| Stand included | Yes |
| Feet colour | Grey |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Pixel density | 94.07 ppi |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Viewable size diagonal | 61.1 cm |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1870858 |
| Width (with stand) | 531.8 mm |
| Depth (with stand) | 181.8 mm |
| Height (with stand) | 364 mm |
| Weight (with stand) | 4.66 kg |
| Width (without stand) | 531.8 mm |
| Height (without stand) | 343.7 mm |
| Weight (without stand) | 3.15 kg |
| Bezel width (side) | 6.7 mm |
| Bezel width (top) | 6.7 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.3 cm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 162 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 79 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 67 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 95 |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | WUXGA |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Retroiluminare LED | Da |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,27 x 0,27 |
| Densitate pixeli | 94,07 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 83 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 76 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 51,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 32,4 |
| Diagonală zonă vizibilă | 61,1 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Dell ComfortView technology | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | MacOS |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Gri |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 15 |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 14 |
| Consum de energie (tipic) | 13,6 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 74 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 1.5 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 531,8 |
| Adâncime (cu stand) | 181,8 |
| Înălţime (cu stand) | 364 |
| Lățime (fără stand) | 531,8 |
| Adâncime (fără stand) | 50 |
| Înălțime (fără stand) | 343,7 |
| Greutate | 3,15, 4,66 |
| Lățime ramă (lateral) | 6,7 |
| Lățime ramă (sus) | 6,7 |
| Lățime ramă (jos) | 1,3 |
| Greutatea pachetului | 6,75 |
| Lungime cablu USB | 1,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | Arsenic, Mercur, PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 162 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 79 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 13 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 67 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 4 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 95 |
| Versiune PAIA | GaBi verison1 |
| Certificate de conformitate | RoHS, TÜV mark |
| Compatibilitate Manager Afișaj Dell (DDM) | Da |










