Monitor Dell 27″ P2723D, 68.47 cm, Maximum preset resolution: 2560 x 1440 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Technology, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 109, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), Luminance output: 350 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Height adjustable stand – 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 1.4), 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x USB 3.2 Gen1 upstream, 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, Dell display manager compatibility: Yes, Cable management: Yes, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort to DisplayPort cable (1.8 meters), USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor 1.80 meters), Dimensions (with stand): Height (extended): 535.20 mm, Height (compressed): 385.20 mm, Width: 611.60 mm, Depth: 190.10 mm, Weight with stand assembly and cables: 6.76 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 27" P2723D, 68.47 cm, TFT LCD IPS, 2560
2.205,14 lei TVA inclus.
DELL P Series P2723D, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 5 ms, Negru, Argint
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Gama monitor | Standard |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Feet colour | Silver |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Input current | 1.5 A |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Viewable size diagonal | 68.5 cm |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Width (with stand) | 611.6 mm |
| Width (without stand) | 611.6 mm |
| Response time (fast) | 8 ms |
| Bezel width (bottom) | 1.78 cm |
| Bezel width (side) | 7.43 mm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Horizontal scan range | 29 – 113 kHz |
| Vertical scan range | 49 – 75 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1057546 |
| Depth (with stand) | 190.1 mm |
| Height (with stand) | 535.2 mm |
| Weight (with stand) | 6.38 kg |
| Depth (without stand) | 52.2 mm |
| Height (without stand) | 360.8 mm |
| Weight (without stand) | 4.54 kg |
| Bezel width (top) | 7.37 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 8 |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 29 – 113 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 49 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonală zonă vizibilă | 68,5 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 21 |
| Consum de energie (tipic) | 21 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 55 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Curent de intrare | 1.5 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 611,6 |
| Adâncime (cu stand) | 190,1 |
| Înălţime (cu stand) | 535,2 |
| Lățime (fără stand) | 611,6 |
| Adâncime (fără stand) | 52,2 |
| Înălțime (fără stand) | 360,8 |
| Greutate | 4,54, 6,38 |
| Lățime ramă (lateral) | 7,43 |
| Lățime ramă (sus) | 7,37 |
| Lățime ramă (jos) | 1,78 |
| Greutatea pachetului | 9,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB Tip-A la USB Tip-B |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










