Monitor Dell 34″ P3424WE Curved, 86.72 cm, Maximum preset resolution: 3440 x1440 at 60 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In-plane switching Technology, Backlight LED: Edgelight System, Display screen coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 21:9, Pixel per inch: (PPI) 109.24, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray-to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: 99% sRGB, Adjustability: Height adjustable stand 150.00 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Slant adjust: -4° to 4°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit (100 mm x 100 mm) (sold separately), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 2.3), 1 x HDMI port (HDCP 2.3) (supports up to WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz as per specified in HDMI 2.1), 1 x USB Type-C upstream port (Alternate mode with DisplayPort 1.2, Power Delivery PD up to 90W), 1 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-B upstream port, 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A downstream ports, 1 x RJ45 port, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort 1.2 cable (DisplayPort to DisplayPort) (1.80 meters), HDMI 2.0 cable (For selected countries only) (1.80 meters), USB Type-C cable (USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) (1.80 meters), USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) Type-A to Type-B upstream cable (enables the USB ports on the monitor) (1.80 meters), Cable tie, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height (extended): 541.10 mm (21.30 in.), Height: (compressed) 391.10 mm (15.40 in.), Width: 815.70 mm (32.11 in.), Depth: 237.40 mm (9.35 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 34" P3424WE Curved 86.72 cm, 3440 x1440 at
4.211,95 lei TVA inclus.
DELL P Series P3424WE, 86,7 cm (34.1″), 3440 x 1440 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | WQHD |
| Plug and Play | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Built-in USB hub | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Power adapter included | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Pixel Pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| AC (power) in | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 8 ms |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Input current | 2 A |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| PC Audio in | No |
| Stylus included | No |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Viewable size diagonal | 86.7 cm |
| Depth (with stand) | 237.4 mm |
| HDCP version | 2.3 |
| Screen curvature rating | 3800R |
| Bezel width (bottom) | 2.19 cm |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| Weight (with stand) | 10.2 kg |
| Digital horizontal frequency | 30 – 90 kHz |
| Pixel density | 109.24 ppi |
| Smart modes | Standard |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1398385 |
| Width (with stand) | 815.7 mm |
| Height (with stand) | 541.1 mm |
| Width (without stand) | 815.7 mm |
| Depth (without stand) | 58.1 mm |
| Height (without stand) | 365.4 mm |
| Weight (without stand) | 6.95 kg |
| Bezel width (side) | 8.7 mm |
| Bezel width (top) | 8.7 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 32.x" |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440×1440, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 8, 8 ms si peste |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 3800R |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 109,24 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 80 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,5 |
| Diagonală zonă vizibilă | 86,7 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 90 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 56 – 76 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Standard |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Birou |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Nu |
| Microfon, Jack line-in | Nu |
| Intrare audio PC | Nu |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.3 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum de energie (tipic) | 31,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 180 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 2 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 815,7 |
| Adâncime (cu stand) | 237,4 |
| Înălţime (cu stand) | 541,1 |
| Lățime (fără stand) | 815,7 |
| Adâncime (fără stand) | 58,1 |
| Înălțime (fără stand) | 365,4 |
| Greutate | 10,2, 6,95 |
| Lățime ramă (lateral) | 8,7 |
| Lățime ramă (sus) | 8,7 |
| Lățime ramă (jos) | 2,19 |
| Greutatea pachetului | 14,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB Tip-A la USB Tip-B, USB tip C către USB tip C |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Ac doză inclus | Nu |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Ethernet LAN | Da |










