Monitor Dell 34″ U3425WE Curved, 86.72 cm (34.14 in.), Maximum preset resolution: 3440 x 1440 at 120 Hz, Screen type: Active Matrix TFT LCD, Panel Type: In-plane switching Technology, Backlight: LED Edgelight System, Faceplate coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 21:9, Pixel per inch (PPI): 110, Contrast ratio: 2000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: DCI-P3 98%, Display P3 98%, sRGB 100%, BT.709 100%, Adjustability: Height adjustable: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Slant adjust: -4° to +4°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit (100 mm x 100 mm), Connectivity: 1 x HDMI port (HDCP1.4 & 2.2) (supports up to WQHD 3440 x 1440 100 Hz TMDS as per specified in HDMI 2.1), 1 x DP 1.4 (HDCP1.4 & 2.2) (supports up to WQHD 3440 x 1440 120 Hz), 1 x Thunderbolt 4 downstream port (15 W) for daisy chaining (Video + Data), 1 x Thunderbolt™ 4 upstream port (Video + Data). Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery up to 90 W, 1 x USB-Type C upstream port (data only) (super speed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen2), 4 x USB Type-A downstream port (super speed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen2), 1 x Audio line-out port, 1 x RJ45 (2.5GbE) port, Quick Access: 1 x USB Type-A downstream port (super speed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen2) with BC1.2 power charging, 2 x USB Type-C downstream port (super speed USB 10 Gbps, USB 3.2 Gen2) with power charging (15 W), Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Power cable (varies by country), DisplayPort 1.4 cable (DisplayPort to DisplayPort) (cable length: 1.80 M), HDMI cable (cable length: 1.80 M), Thunderbolt 4 passive cable (cable length: 1 M), USB Type-A to USB Type-C Gen2 cable (cable length: 1 M), Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions: With stand: Height (extended): 542.83 mm (21.37 in.), Height (compressed): 392.83 mm (15.47 in.), Width: 813.46 mm (32.03 in.), Depth: 240.43 mm (9.47 in.), Dimensions (without stand): Height: 359.15 mm (14.14 in.), Width: 813.46 mm (32.03 in.), Depth: 105.08 mm (4.14 in.), Weight: Weight with packaging 15.05 kg (33.17 lb), Weight with stand assembly and cables: 10.81 kg (23.83 lb), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 34" U3425WE 86.72cm, TFT LCD 3440 x
4.138,53 lei TVA inclus.
DELL UltraSharp U3425WE, 86,7 cm (34.1″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LCD, 8 ms, Negru, Argint
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Power adapter included | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Pixel Pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Colour gamut | 98% |
| RMS rated power | 10 W |
| Response time | 8 ms |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| Stylus included | No |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Viewable size diagonal | 86.7 cm |
| Height (with stand) | 542.8 mm |
| Height (without stand) | 359.1 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.39 cm |
| Screen curvature rating | 1900R |
| Pixel density | 110 ppi |
| Horizontal scan range | 25 – 185 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| USB Type-A downstream ports quantity | 5 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 3 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1777749 |
| Width (with stand) | 813.5 mm |
| Depth (with stand) | 240.4 mm |
| Weight (with stand) | 7.78 kg |
| Width (without stand) | 813.5 mm |
| Depth (without stand) | 105.1 mm |
| Weight (without stand) | 10.4 kg |
| Bezel width (side) | 9.78 mm |
| Bezel width (top) | 1.04 cm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 361 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 149 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 28 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 154 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 30 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 207 |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Input current | 3 – 2 A |
| Producator | DELL |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440×1440, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1900R |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 110 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 25 – 185 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 120 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 80 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,5 |
| Diagonală zonă vizibilă | 86,7 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 5 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 3 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Thunderbolt | 2, Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum de energie (tipic) | 31,5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 250 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 3.2 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 813,5 |
| Adâncime (cu stand) | 240,4 |
| Înălţime (cu stand) | 542,8 |
| Lățime (fără stand) | 813,5 |
| Adâncime (fără stand) | 105,1 |
| Înălțime (fără stand) | 359,1 |
| Greutate | 10,4, 7,78 |
| Lățime ramă (lateral) | 9,78 |
| Lățime ramă (sus) | 1,04 |
| Lățime ramă (jos) | 1,39 |
| Greutatea pachetului | 15,1 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB tip C către USB tip C |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Ac doză inclus | Nu |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 361 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 149,093 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 28,158 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 154,147 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 29,602 |
| Versiune PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Ethernet LAN | Da |























