Monitor Gaming 26.5″ Lenovo Legion Pro 27Q-10, LED, QD-OLED, 2560×1440, 280Hz, 16:9, Glossy, Display colors 1.07 Billion, Color Gamut 99% sRGB, 99% DCI-P3, 0.03 ms (G to G), 250 cd/m² cd/m², 1500000:1 static, 178° / 178°, Porturi: 1 x USB-B (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Upstream), 3 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1 USB Downstream); Video Connector: 2x HDMI® 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3), Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Supports VESA mount 100 x 100 mm, Culoare: Raven Black, 3 Year Warranty Term
Monitor Gaming 26.5" Lenovo Legion Pro 27Q-10, LED, QD-OLED, 2560×1440,
2.710,04 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| HBR3 support | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Screws included | Yes |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Pixel density | 109 ppi |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Bezel width (bottom) | 1.2 cm |
| Stand included | Yes |
| Feet colour | Grey |
| Colour depth | 10 bit |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Height (with stand) | 523.4 mm |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Tip panel | OLED |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Weight (with stand) | 6.3 kg |
| Weight (without stand) | 4.6 kg |
| Pixel Pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | OLED |
| Response time | 0.5ms GTG |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
| Display technology | QD-OLED |
| Destinat pentru | |
| Number of screws | 8 |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Product colour | Black, Grey |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Warranty card | Yes |
| Package depth | 150 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 9.5 kg |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Colour name | Raven Black |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Power consumption (typical) | 75 W |
| HD type | Quad HD |
| Package height | 486 mm |
| Power consumption (max) | 125 W |
| Backlight type | QD |
| Adjustable height (max) | 13.5 cm |
| Depth (with stand) | 203.4 mm |
| Height (without stand) | 353.7 mm |
| Bezel width (side) | 1.3 mm |
| Bezel width (top) | 1.3 mm |
| Package width | 763 mm |
| Certification | EU Energy Label (F-class) Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |























