Monitor Gaming Asrock PG32QF2B, diagonala: 31.5″, Aspect: 16:9, anti-glare, Rezolutie: 2560 x 1440, Refresh rate: 165Hz, Luminozitate: 550 cd/m2, Contrast: 3000:1, unghi vizualizare: 178°(H) / 178°(V), culori: 16.7M, Timp raspuns: 1ms, Flicker free, Difuzoare integrate: 2 x 2W, interfata: 1 x Display port, 2 x HDMI, 1 x Jack 3.5mm, dimensiuni: 713.89 x 423.19 x 70.55mmstand, greutate cu stand 8.82 KG.
Monitor Gaming Asrock PG32QF2B, diagonala: 31.5", Aspect: 16:9, anti-glare, Rezolutie:
1.360,04 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | Yes |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Width (with stand) | 713.9 mm |
| Width (without stand) | 713.9 mm |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Display brightness (typical) | 550 cd/m² |
| Digital vertical frequency | 48 – 165 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 250 kHz |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 92% |
| sRGB coverage (typical) | 116% |
| Tilt angle range | 20 – -7° |
| Depth (with stand) | 283.1 mm |
| Height (with stand) | 598 mm |
| Weight (with stand) | 8.82 kg |
| Depth (without stand) | 70.5 mm |
| Height (without stand) | 423.2 mm |
| Weight (without stand) | 6.5 kg |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Feet colour | Black |
| RMS rated power | 4 W |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 32.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Wide Quad HD |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Package type | Box |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package weight | 11.3 kg |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power consumption (max) | 90 W |
| Producator | ASROCK |
| Garantie |







