Monitor Gaming Gigabyte MO34WQC2; Panel Size (diagonala): 34″, Display Viewing Area (HxV): 800.06.736×337.06 (mm), True Resolution: 3440 x 1440(WQHD); Brightness (Max.): 250 cd/m2 (TYP); Response Time: 0.03ms GTG, Signal Input: HDMI 2.0 x2, Display port 1.4 x1, 4x USB, Earphone, Jack, VESA Wall Mounting(mm): 100*100mm, Power Consumption: 48W(Max); Voltage: AC 100V~240V.
Monitor Gaming Gigabyte MO34WQC2; Panel Size (diagonala): 34", Display Viewing
GIGABYTE MO34WQC2, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | WQHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | OLED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Boxe integrate | Da |
| Detachable stand | Yes |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Swivel angle range | 0 – 30° |
| Input current | 2 A |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Depth (with stand) | 244.3 mm |
| Pixel Pitch | 0.2315 x 0.2315 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| LFD-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Tech | OLED |
| Width (with stand) | 811.7 mm |
| Width (without stand) | 811.7 mm |
| Height (without stand) | 361.2 mm |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Height (with stand) | 595.3 mm |
| Weight (with stand) | 9.86 kg |
| Depth (without stand) | 105.8 mm |