Monitor Gaming QD-Mini LED TCL 24G54, 23.8″, Full HD (1920×1080), 100Hz, 5ms, HDR450, HDMI, VGA, Jack
Monitor Gaming QD-Mini LED TCL 24G54, 23.8", Full HD (1920×1080),
944,10 lei TVA inclus.
TCL 24G54, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, QLED, 5 ms, Alb
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| LED backlight | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Market positioning | Gaming |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Power adapter included | Yes |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Pallet gross length | 80 cm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Screws included | Yes |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| Culoare monitor | Alb |
| Depth (without stand) | 60 mm |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Height (without stand) | 321 mm |
| SmartThings app support | No |
| Sustainability certificates | ErP |
| Stylus included | No |
| Sun hood included | No |
| Works with Google Home | No |
| Backlight type | Mini LED |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Display technology | QLED |
| DCI-P3 coverage | 92% |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Height (with stand) | 436 mm |
| Installation CD | No |
| VESA mounting | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in USB hub | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Power consumption (off) | 0 W |
| Micro HDMI ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| Mini HDMI ports quantity | 0 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Pallet net length | 80 cm |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| SCART ports quantity | 0 |
| Pogo gender adapter included | No |
| Pallet net width | 120 cm |
| Destinat pentru | |
| Master (outer) case height | 425 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.3 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 4500000:1 |
| Colour gamut standard | DCI-P3, Rec. 709 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 0 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 0 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 0 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 0 |
| Thunderbolt ports quantity | 0 |
| Depth (with stand) | 178 mm |
| Pallet gross height | 2.29 m |
| Pallet gross weight | 393 kg |
| Master (outer) case width | 700 mm |
| Master (outer) case length | 142 mm |
| Master (outer) case net weight | 7.3 kg |
| Pallet net weight | 393 kg |
| Pallet net height | 2.29 m |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Cables included | AC |
| Product colour | White |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Remote control included | No |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Package width | 700 mm |
| Colour name | White |
| Products per pallet | 35 pc(s) |
| Package depth | 142 mm |
| Package weight | 73 kg |
| Package height | 425 mm |
| Compliance certificates | CB, RoHS |
| Products per pallet layer | 7 pc(s) |
| Producator | TCL |
| Garantie |










