Monitor Dell Gaming Alienware 34” AW3423DWF, 86.82 cm, Maximum preset resolution: DisplayPort: 3440 x 1440 at 165 Hz, HDMI: 3440 x 1440 at 100 Hz, Screen type Color Active Matrix, Panel technology QD OLED, Backlight OLED, Faceplate coating Anti reflection, Aspect ratio 21:9, Pixel per inch (PPI) 110, Contrast ratio 1 million: 1 at (SDR) and (HDR), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time 0.1 ms gray-to-gray, Luminance output: 250 cd/m² (typical), 1000 cd/m² (HDR peak), Color depth 1.07 billion colors (10 bit), Color gamut 149% sRGB and DCI-P3 99.3%, Adjustability: Height adjustable stand: 0 mm to 110 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -20° to 20°, Slant adjust: -5° to 5°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind VESA Cover), Integrated devices: SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen 1) hub (with one USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream port), 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen 1) downstream port (including one port which supports power-charging), Connectivity: 2 x DisplayPort version 1.4 with HDCP 2.2 (rear), 1 x HDMI port version 2.0 with HDCP 2.2 (rear), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream port (rear), 4 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) downstream port (bottom: 2; rear: 2), 1 x headphone port (bottom), 1 x audio line-out port (rear), Curvature 1800R (typical), Security Security-lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, I/O cover, Power cable, DisplayPort to DisplayPort 1.4 cable (1.80 meters), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor, 1.80 meters), USB Type-C to DisplayPort 1.4 cable (1 meter), Microfiber cloth, Dimensions (with stand): Height (extended) 525.57 mm, Height (compressed) 415.57 mm, Width 815.25 mm, Depth 305.71 mm, Weight: Weight with stand assembly and cables: 9.65 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor LED Gaming Dell Alienware AW3423DWF, 34inch, QD OLED, 0.1ms,
7.025,44 lei TVA inclus.
Alienware AW3423DWF, 86,8 cm (34.2″), 3440 x 1440 Pixel, UltraWide Quad HD, QD-OLED, 0,1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | UWQHD |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Bezel width (bottom) | 2.06 cm |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Ecran Curbat: | Da |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Anti-reflective | Yes |
| Response time | 0.1 ms |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Feet colour | Black |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| Quantum dot color technology | Yes |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Smart modes | RPG, Sports |
| Pixel density | 110 ppi |
| Weight (with stand) | 9.29 kg |
| Height (without stand) | 364.1 mm |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m² (HDR peak) |
| Input current | 3 A |
| Viewable size, vertical | 33.7 cm |
| Bezel width (side) | 1.1 cm |
| Pixel Pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Colour gamut | 99.3% |
| Pivot angle | -5 – 5° |
| Width (with stand) | 815.2 mm |
| Width (without stand) | 815.2 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Diagonala monitor | 34 inch |
| sRGB coverage (typical) | 149% |
| Built-in camera | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Rezolutie display | 3440×1440, UltraWide Quad HD |
| Screen shape | Curved |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | QD-OLED |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Ecran tactil | Nu |
| Depth (with stand) | 305.7 mm |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 1000 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 0,1, Sub 1 ms |
| DVI | Nu |
| Display technology | QD-OLED |
| Formă ecran | Curbat |
| Viewable size diagonal | 86.8 cm |
| Indice curbare ecran | 1800R |
| Height (with stand) | 415.6 mm |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Horizontal scan range | 27 – 285 kHz |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Heat dissipation (typical) | 116.28 BTU/h |
| Rația de contrast (tipică) | 1000000:1 |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1337447 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Depth (without stand) | 127.1 mm |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Weight (without stand) | 6.27 kg |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Bezel width (top) | 6.45 mm |
| Nivel pixel | 0,23 x 0,23 |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 3440 x 1440 pixels |
| Densitate pixeli | 110 |
| Destinat pentru | |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 27 – 285 |
| Producator | DELL |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 165 |
| Garantie | |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 80 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,7 |
| Diagonală zonă vizibilă | 86,8 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 99,3 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 149 |
| Dell ComfortView technology | Da |
| Tehnologie color Quantum dot | Da |
| Disipare căldură (tipică) | 116,28 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | RPG, Sporturi |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Dark Side of the Moon |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -5 – 5 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -20 – 20 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 34 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 36 |
| Consum de energie (tipic) | 34 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 200 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Curent de intrare | 3 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 815,2 |
| Adâncime (cu stand) | 305,7 |
| Înălţime (cu stand) | 415,6 |
| Lățime (fără stand) | 815,2 |
| Adâncime (fără stand) | 127,1 |
| Înălțime (fără stand) | 364,1 |
| Greutate | 6,27, 9,29 |
| Lățime ramă (lateral) | 1,1 |
| Lățime ramă (sus) | 6,45 |
| Lățime ramă (jos) | 2,06 |
| Greutatea pachetului | 14,6 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, USB |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Anti-reflectorizant | Da |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Rezoluţia maximă | 3440 x 1440 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Compatibilitate Manager Afișaj Dell (DDM) | Da |










