Monitor Lenovo ThinkVision S24-4e; 23.8″IPS, FHD (1920×1080), 16:9, Brightness: 250 cd/m², Contrast ratio: 1300:1, Response time: 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode), Dot / Pixel Per Inch: 92 dpi, Color Gamut: 99% sRGB, View angle: 178° / 178°, Stand: Tilt, Side Bezel Width: 2 mm, Dimensions with Stand: Highest Position | 539.8 x 180.0 x 402.9 mm (21.25 x 7.08 x 15.86 inches); Lowest Position | 539.8 x 180.0 x 402.9 mm (21.25 x 7.08 x 15.86 inches); Head Only | 539.8 x 44.0 x 325.7 mm (21.25 x 1.73 x 12.82 inches), Power Comsuption (Typical / Maximum): 16W / 19W, Power Adapter: Integrated, Weight (Including Stand): Monitor With Stand | 3.0 kg; Monitor Head Only | 2.7 kg, 100Hz, Camera None, dinamicNone, None, Color: Raven Black, Base Warranty: 3- year
Monitor Lenovo ThinkVision S24-4e; 23.8"IPS, FHD (1920×1080), 16:9, Brightness:
428,39 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkVision S24-4e, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 6 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Colour gamut | 99% |
| HDMI version | 1.4 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pixel density | 92 ppi |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Backlight type | W-LED |
| Power supply type | Internal |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Market positioning | Office |
| Stand included | Yes |
| Depth (without stand) | 44 mm |
| Weight (without stand) | 2.7 kg |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| Width (with stand) | 539.8 mm |
| Width (without stand) | 539.8 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 24.x" |
| Destinat pentru | |
| Bezel width (bottom) | 2.14 cm |
| DisplayPort out quantity | 0 |
| Height (without stand) | 325.7 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Built-in microphone | No |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (max) | 19 W |
| Package height | 420 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 1.6 W |
| Package width | 610 mm |
| Height adjustment | No |
| Colour name | Raven Black |
| Package depth | 112 mm |
| Height (with stand) | 402.9 mm |
| Package weight | 47 kg |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










