Monitor Lenovo ThinkVision T34WD-40; 34″VA, WQHD (3440×1440), 21:9, Brightness: 300 cd/m², Contrast ratio: 3000:1, Response time: 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode), Dot / Pixel Per Inch: 110 dpi, Color Gamut: 99% sRGB, 99% BT.709, View angle: 178° / 178°, Stand: Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, Side Bezel Width: 2 mm, Dimensions with Stand: Head Only | 806.1 x 114.7 x 356.5 mm (31.74 x 4.52 x 14.04 inches); Lowest Position | 806.1 x 220.0 x 390.4 mm (31.74 x 8.66 x 15.37 inches); Highest Position | 806.1 x 220.0 x 545.4 mm (31.74 x 8.66 x 21.47 inches), Power Comsuption (Typical / Maximum): 30W / 200W, Power Adapter: Integrated, Weight (Including Stand): 13.7 kg, 48Hz – 120Hz, Camera Modular Camera Support, dinamicModular Speaker Support, 1x USB- C® (USB 5Gbps, USB upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps, USB downstream), 1x USB-C (USB 5Gbps, PD 15W, USB downstream), Color: Eclipse Black, Base Warranty: 3-year
Monitor Lenovo ThinkVision T34WD-40; 34"VA, WQHD (3440×1440), 21:9, Brightness:
2.409,00 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkVision T34WD-40, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LED, 6 ms, Negru
25 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | WQHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| Market positioning | Office |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Feet colour | Black |
| Weight (without stand) | 6.4 kg |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Pixel density | 110 ppi |
| Response time (extreme) | 4 ms |
| Height (with stand) | 545.4 mm |
| Pixel Pitch | 0.2318 x 0.2318 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| LFD-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Bezel width (bottom) | 1.22 cm |
| DisplayPort out quantity | 0 |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| Video colour modes | BT.709 |
| Width (with stand) | 806.1 mm |
| Width (without stand) | 806.1 mm |
| Depth (without stand) | 114.7 mm |
| Height (without stand) | 356.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| HD type | Wide Quad HD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Package width | 980 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package depth | 186 mm |
| Cables included | DisplayPort, USB Type-C to USB Type-C |
| Power consumption (max) | 200 W |
| Package weight | 13.7 kg |
| Package height | 495 mm |
| Colour name | Eclipse Black |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










