Monitor LG 21.5″ 22U401A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 21.5, Diagonal (cm): 54, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 0.99, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: Yes, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 21.5" 22U401A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 21.5, Diagonal (cm): 54,
445,59 lei TVA inclus.
LG 22U401A-B, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | White |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Market positioning | Consumer |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Power adapter included | Yes |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Power supply type | External |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Pixel Pitch | 0.2493 x 0.241 mm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Smart modes | Energy saving |
| Depth (without stand) | 50.7 mm |
| Depth (with stand) | 200.8 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Input current | 1.3 A |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display diagonal (metric) | 54 cm |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5) |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Package weight | 3.3 kg |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 138 mm |
| Height adjustment | No |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair |
| Package height | 350 mm |
| Package width | 556 mm |
| Width (with stand) | 492.5 mm |
| Height (with stand) | 378.4 mm |
| Weight (with stand) | 2.3 kg |
| Width (without stand) | 492.5 mm |
| Height (without stand) | 284.6 mm |
| Weight (without stand) | 1.9 kg |
| Producator | LG |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,249 x 0,241 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Moduri Smart | Economisire energie |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 13 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 1.3 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Lăţime (cu stand) | 492,5 |
| Adâncime (cu stand) | 200,8 |
| Înălţime (cu stand) | 378,4 |
| Lățime (fără stand) | 492,5 |
| Adâncime (fără stand) | 50,7 |
| Înălțime (fără stand) | 284,6 |
| Greutate | 19, 2,3 |
| Lăţime de ambalaj | 556 |
| Adâncimea de ambalaj | 138 |
| Înălţime de ambalaj | 350 |
| Greutatea pachetului | 3,3 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabilizer, Crosshair |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |










