Monitor LG 26.5″ 27GX700A-B.AEU, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 280Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 335 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.995, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+15, HAS: 110mm, Pivot: Yes, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB Upstream, 2x USB Downstream, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
Monitor LG 26.5" 27GX700A-B.AEU, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67,
3.206,51 lei TVA inclus.
LG 27GX700A-B, 67,3 cm (26.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
18 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | OLED |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Tip panel | OLED |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| LED backlight | No |
| Depth (without stand) | 45.3 mm |
| Weight (with stand) | 9 kg |
| Audio input | Yes |
| Height (with stand) | 469.3 mm |
| Panel type | WOLED |
| Pixel Pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 351 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Destinat pentru | |
| Response time | 2ms GTG |
| Screen-Tech | TN-LEDs |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Depth (with stand) | 249.1 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package width | 820 mm |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Display diagonal (metric) | 67.32 cm |
| Package height | 532 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair |
| Power consumption (typical) | 23 W |
| Package weight | 12.2 kg |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 183 mm |
| Display brightness (typical) | 335 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 500, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DCI-P3 coverage | 99.5% |
| Width (with stand) | 605.2 mm |
| Width (without stand) | 605.2 mm |
| Producator | LG |
| Garantie |










