Monitor LG 27″ 27G610A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 200Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 0.95, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 110mm, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 27" 27G610A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
970,12 lei TVA inclus.
LG 27G610A-B, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 1 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| HDR | Da |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Pivot angle | -30 – 30° |
| Power cable length | 1.5 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| FPS counter | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Smart modes | Energy saving |
| Height (without stand) | 364.5 mm |
| Width (with stand) | 613.2 mm |
| Width (without stand) | 613.2 mm |
| Depth (without stand) | 49.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| Product colour | Black |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Cables included | Power |
| Headphone outputs | 3 |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair |
| Display diagonal (metric) | 68.4 cm |
| Power consumption (max) | 20 W |
| HD type | Quad HD |
| Package weight | 7.1 kg |
| Package height | 435 mm |
| Package depth | 1400 mm |
| Depth (with stand) | 224.5 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000, DisplayHDR 400 |
| Height (with stand) | 544.2 mm |
| Package width | 865 mm |
| Producator | LG |
| Garantie |




