Monitor LG 27″ 27HJ712C-W.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.29 cm, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 5120 x 2880, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 14ms, Contrast (dynamic): 1100:1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut Type: DCI-P3 , Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, Speakers: 5W x 2, VESA Wallmount: 100 x 100 mm, Webcam: YES, Tilt: -5~25º, HAS: 110mm, HDMI: 0, USB Hub: Upstream:via Thunderbolt Downstream: USB-C/3ea/ver3.1 Gen 1
Monitor LG 27" 27HJ712C-W.AEU
6.482,90 lei TVA inclus.
LG 27HJ712C-W, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 14 ms, Alb
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Screen-Format | 16:9 |
| MNT-Resolution | 4K |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Display surface | Matt |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Weight (without stand) | 4.7 kg |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| TV tuner integrated | No |
| Thin client installed | No |
| Webcam | Da |
| Screen shape | Flat |
| Thunderbolt | Da |
| Culoare monitor | Alb |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Response time | 14 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 135 kHz |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| Vertical scan range | 56 – 61 Hz |
| Depth (without stand) | 37.9 mm |
| Height (with stand) | 452.2 mm |
| Depth (with stand) | 222.6 mm |
| Height (without stand) | 365.1 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Producator | LG |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 14, 8 ms si peste |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 3840 x 2160 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 135 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 56 – 61 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| 3D | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Alb |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| DVI | Nu |
| HDMI | 2, Nu |
| DisplayPort | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Consum de energie (tipic) | 65 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Lăţime (cu stand) | 615 |
| Adâncime (cu stand) | 222,6 |
| Înălţime (cu stand) | 452,2 |
| Lățime (fără stand) | 615 |
| Adâncime (fără stand) | 37,9 |
| Înălțime (fără stand) | 365,1 |
| Greutate | 4,7, 6,2 |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Manual | Da |
| Adaptor AC legat | Da |
| Ecran | LED |
| TV tuner integrat | Nu |
| Certificare | IEC(IEC60601-1 / IEC60601-1-2), FCC(FCC part 15 Class A), CB, UL(UL60601-1), |
| Thin Client instalat | Nu |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |








