Monitor LG 27″ 27US500-W.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 90%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 27" 27US500-W.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
1.384,89 lei TVA inclus.
LG 27US500-W, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | White |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Power adapter included | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Market positioning | Home |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Culoare monitor | Alb |
| Feet colour | White |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Weight (with stand) | 5.5 kg |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Colour gamut | 90% |
| Depth (without stand) | 45.4 mm |
| Width (with stand) | 613.5 mm |
| Width (without stand) | 613.5 mm |
| Height (without stand) | 363.5 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Frameless design | Yes |
| Depth (with stand) | 214.9 mm |
| Height (with stand) | 454.7 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Cables included | HDMI |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | No |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Package weight | 7.3 kg |
| Producator | LG |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD, N/A |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 90 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Alb |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare picioare | Alb |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 34 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 613,5 |
| Adâncime (cu stand) | 214,9 |
| Înălţime (cu stand) | 454,7 |
| Greutate | 5,5 |
| Lățime (fără stand) | 613,5 |
| Adâncime (fără stand) | 45,4 |
| Înălțime (fără stand) | 363,5 |
| Greutatea pachetului | 7,3 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabilizer |




