Monitor LG 31.5″ 32U990A-S.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 6144×3456, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 2000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe, Color Gamut Coverage: 0.995, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB-C Upstream – Thunderbolt, 2x USB-C 3.2 Gen 2 Downstream, USB-C: x3, USB-C Power Delivery: 96W
Monitor LG 31.5" 32U990A-S.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
10.537,91 lei TVA inclus.
LG 32U990A-S, 81,3 cm (32″), 6144 x 3456 Pixel, 6K Ultra HD, LCD, 5 ms, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI version | 2.1 |
| Pixel density | 224 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Colour gamut | 98% |
| Screen shape | Flat |
| Thunderbolt | Da |
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Grey |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Rezoluție monitor | 6144 x 3456 |
| Depth (with stand) | 198 mm |
| USB Power Delivery up to | 96 W |
| Weight (with stand) | 9.5 kg |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Weight (without stand) | 6 kg |
| Smart modes | Energy saving |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 70 kWh |
| DisplayPort version | 2.1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 70 kWh |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Pixel Pitch | 0.1134 x 0.1134 mm |
| Destinat pentru | |
| Panel type | IPS Black |
| Screen-Tech | TN-LEDs |
| DVI | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Grey |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Headphone outputs | 3 |
| Warranty-Period | 1 year(s) |
| Package weight | 1.4 kg |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 490 mm |
| Package height | 183 mm |
| HD type | 6K Ultra HD |
| Package width | 937 mm |
| Display resolution | 6144 x 3456 pixels |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adobe RGB coverage | 99.5% |
| Power consumption (typical) | 70.2 W |
| Width (with stand) | 719 mm |
| Height (with stand) | 582 mm |
| Width (without stand) | 719 mm |
| Depth (without stand) | 25 mm |
| Height (without stand) | 414 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-C |
| Producator | LG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 6144×3456, 6K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD, Nano IPS |
| Retroiluminare LED | Nu |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 450 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,113 x 0,113 |
| Densitate pixeli | 224 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98 |
| Acoperire Adobe RGB | 99,5 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Economisire energie |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Gri |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Gri |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 2 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 96 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, No |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 2.1 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 3 |
| WiFi | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 17,9 |
| Pivot | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 70 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 70 |
| Consum de energie (tipic) | 70,2 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 719 |
| Adâncime (cu stand) | 198 |
| Înălţime (cu stand) | 582 |
| Lățime (fără stand) | 719 |
| Adâncime (fără stand) | 25 |
| Înălțime (fără stand) | 414 |
| Greutate | 6, 9,5 |
| Lăţime de ambalaj | 937 |
| Adâncimea de ambalaj | 490 |
| Înălţime de ambalaj | 183 |
| Greutatea pachetului | 14 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB tip-C |
| Sistem de formatare a semnalului digital | Nu este compatibil |
| Perioadă de garanție | 1 |












