Monitor LG 32″ 32GX850A-B.AEU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 165 Hz/330 Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275 cd/m² / 1300 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.985, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -8/+15, HAS: 110mm, Pivot: 90°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB (amonte, 2x USB (downstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 32" 32GX850A-B.AEU, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81,
LG 32GX850A-B, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Negru
2 în stoc
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Pixel density | 140 ppi |
| Pixel Pitch | 0.18 x 0.18 mm |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| Power adapter included | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Cable lock slot | No |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Colour gamut | 98.5% |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| Response time | 0.03 ms |
| Display brightness (typical) | 275 cd/m² |
| HDCP version | 2.3 |
| Digital signal format system | Not supported |
| LED backlight | No |
| HDMI version | 2.2 |
| Weight (with stand) | 9.1 kg |
| Depth (without stand) | 65 mm |
| Width (with stand) | 714.1 mm |
| Width (without stand) | 714.1 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Depth (with stand) | 249.8 mm |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Destinat pentru | |
| Screen-Tech | TN-LEDs |
| Height (without stand) | 411.8 mm |
| DVI | No |
| Swivel arm | No |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.32 kg |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Package height | 183 mm |
| Package depth | 544 mm |
| Package width | 973 mm |
| Contrast ratio (typical) | 1200000:1 |
| Display diagonal (metric) | 79.9 cm |
| Height (with stand) | 510.9 mm |