Monitor LG 39.7″ 40U990A-W.AEU, Diagonal (inch): 39.7, Diagonal (cm): 100, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 5120×2160, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 2000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.06B, Speakers: 10Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, Swivel: Yes, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB-C: x5, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
Monitor LG 39.7" 40U990A-W.AEU, Diagonal (inch): 39.7, Diagonal (cm): 100,
7.054,36 lei TVA inclus.
LG 40U990A-W, 101,6 cm (40″), 5120 x 2160 Pixel, WUHD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 29.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Display port | 1 |
| Culoare | |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| MNT-Color | Black |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| FreeSync | Da |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Rezoluție monitor | 5120 x 2160 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate maximă | 450 cd/m² |
| DVI | Yes |
| Diagonala monitor | 39.7 |
| RJ-45 | 1 |
| Reglaj pe inaltime | 130 mm |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Rezolutie display | 5120×2160, WUHD |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | IPS, Nano IPS |
| Panel | IPS |
| Standard VESA | 100 x 100 mm |
| Retroiluminare LED | Da |
| Diagonala | 39.7 inch |
| Tip retroiluminare | Edge-Lit |
| Curbat | Da2500R |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezoluție | 5120 x 2160 pixeli |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 450 |
| Timp de răspuns monitor | 5, 5ms |
| Unghi vizibilitate | 178º/178º |
| Luminozitate | 360 cd/m² – 450 cd/m² |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Densitate pixeli | 139 ppi |
| Formă ecran | Curbat |
| Contrast | 1400:01:00 (min)2000:01:00 (tip) |
| Indice curbare ecran | 2500R |
| Dimensiune punct | 0.1815 mm |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Reproducere culori (milioane) | 1.06 miliarde |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Boxe | 2x 10 W |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Inclinare | -5° ~ 20° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Pivot | -20° ~ 20° |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.06 miliarde de culori |
| Putere Consumata | (Mod funcționare): 45W(Mod repaus): Mai puțin de 1.2W(Mod funcționare) (ErP): 40W(DC Off): Mai puțin de 0.3W |
| Nivel pixel | 0,181 x 0,181 |
| Dimensiuni | 947.7 x 614.3 x 260 mmPivotare: 947.7 x 419.8 x 106.3 mm |
| Densitate pixeli | 139 |
| Diagonala display | |
| USB | 2 x USB 3.0 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| USB Type-C | 4 |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Thunderbolt | 1 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Iesire Casti | 4-pini (Microfon + Sunet) |
| Acoperire DCI-P3 | 99 |
| Altele | KVM integrat |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| Timp de raspuns | 5 ms GTG |
| AMD FreeSync | Da |
| Producator | LG |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Garantie | |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 4 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 2.1 |
| Intrare audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Nu |
| BLUETOOTH | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Rotire | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Imagine în imagine | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 40 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 58 |
| Consum de energie (tipic) | 45 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 1,2 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 947,4 |
| Adâncime (cu stand) | 259,1 |
| Înălţime (cu stand) | 614,7 |
| Lățime (fără stand) | 947,4 |
| Adâncime (fără stand) | 106,7 |
| Înălțime (fără stand) | 419,1 |
| Greutate | 14,1, 14.1 kg (cu suport)9.2 kg (fara suport), 9,21 |
| Lăţime de ambalaj | 1206,5 |
| Adâncimea de ambalaj | 200,7 |
| Înălţime de ambalaj | 419,1 |
| Greutatea pachetului | 17,8 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB tip-C |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Manual | Da |
| Ţara de origine | China |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabilizer |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |













