Monitor MSI 27″ MAG 27CQ6F, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 5000:1, Contrast (dynamic): 100M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 80%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor MSI 27" MAG 27CQ6F
1.492,96 lei TVA inclus.
MSI MAG 27CQ6F, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 0,5 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| DisplayPort version | 1.4 |
|---|---|
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time | 0.5 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| sRGB coverage (typical) | 105% |
| Vertical scan range | 48 – 180 Hz |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Adobe RGB coverage | 80% |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Colour gamut | 80% |
| Weight (without stand) | 3.56 kg |
| Horizontal scan range | 70.56 – 266.4 kHz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | MSI |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 0,5, Sub 1 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rația de contrast (tipică) | 5000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 100000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 70,56 – 266,4 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 180 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | Adobe RGB |
| Gamă de culori | 80 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 105 |
| Acoperire Adobe RGB | 80 |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0b |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 29 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 610,5 |
| Adâncime (cu stand) | 249,8 |
| Înălţime (cu stand) | 451,6 |
| Lățime (fără stand) | 610,5 |
| Adâncime (fără stand) | 90,4 |
| Înălțime (fără stand) | 362,5 |
| Greutate | 3,56, 3,95 |
| Lăţime de ambalaj | 704 |
| Adâncimea de ambalaj | 178 |
| Înălţime de ambalaj | 508 |
| Greutatea pachetului | 5,65 |










