MONITOR Philips 221B8LJEB 21.5 inch, Panel Type: TN, Backlight: WLED ,Resolution: 1920 x 1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:60Hz,Response time GtG: 1 ms, Brightness: 250 cd/m², Contrast (static):1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 170/160, Color Gamut(NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 0.72, Colours: 16.7M, 2W x 2 speakers,Adjustability: Tilt: -5/30, Height Adjust: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: -175/175, Connectivity: D-SUB x1, DVI x1, HDMI 1x 1.41x USB2.0DisplayPort x1, VESA: 100 x 100
Monitor Philips 21.5" 221B8LJEB/00
897,37 lei TVA inclus.
Philips B Line Monitor LCD 221B8LJEB/00, 54,6 cm (21.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| RMS rated power | 2 W |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Power supply type | Internal |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Bundled software | SmartControl |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| TV tuner integrated | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Supported video modes | 1080p |
| Pixel Pitch | 0.248 x 0.248 mm |
| Pixel density | 102 ppi |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| PC Audio in | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| DVI port | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| USB hub version | 2.0 |
| Depth (without stand) | 47 mm |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Power consumption (PowerSave) | 8.8 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413330 |
| Width (with stand) | 504 mm |
| Depth (with stand) | 206 mm |
| Height (with stand) | 477 mm |
| Weight (with stand) | 4.55 kg |
| Width (without stand) | 504 mm |
| Height (without stand) | 304 mm |
| Weight (without stand) | 2.65 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, TN |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | SmartContrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 170 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 160 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,248 x 0,248 |
| Densitate pixeli | 102 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 83 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 – 76 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 47,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 26,8 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 83 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 50 – 76 |
| Diagonala display | |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 72 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| 3D | Nu |
| Ecran sRGB | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 2 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| VGA | Da |
| DVI | Da |
| Număr porturi DVI-D | 1 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Intrare audio PC | Da |
| HDCP | Da |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -175 – 175 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 13,27 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum energie (PowerSave) | 8,8 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 504 |
| Adâncime (cu stand) | 206 |
| Înălţime (cu stand) | 477 |
| Lățime (fără stand) | 504 |
| Adâncime (fără stand) | 47 |
| Înălțime (fără stand) | 304 |
| Greutate | 2,65, 4,55 |
| Lăţime de ambalaj | 565 |
| Adâncimea de ambalaj | 184 |
| Înălţime de ambalaj | 490 |
| Greutatea pachetului | 6,81 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | VGA, HDMI, Audio (3.5 mm), AC |
| Manual | Da |
| Software în grup | SmartControl |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR, Mercur |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| TV tuner integrat | Nu |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Rezoluție recomandată | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CE Mark; FCC Class B; SEMKO; cETLus; CU-EAC; PSB; EPA; UKRAINIAN; TUV Ergo; TUV/GS; RCM; TUV/ISO9241-307; CB |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS, WEEE |
| Întretimp între eşecuri | 70000 |
| Certificare | CE Mark, FCC Class B, SEMKO, cETLus, CU-EAC, PSB, EPA, UKRAINIAN, TUV Ergo, TUV/GS, RCM, TUV/ISO9241-307, CB |
| Plastic reciclat post-consum | 85 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |








