Monitor Philips 23.8″ 24E2N1110/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0
Monitor Philips 23.8" 24E2N1110/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
409,48 lei TVA inclus.
Philips 1000 series 24E2N1110/00, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| HDMI version | 1.4 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Built-in camera | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Supported video modes | 1080p |
| Height (without stand) | 316 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| HDCP version | 1.4 |
| Webcam | Da |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Width (with stand) | 542 mm |
| Width (without stand) | 542 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| Digital horizontal frequency | 30 – 140 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 120 Hz |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Height (with stand) | 410 mm |
| Depth (without stand) | 34 mm |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Weight (with stand) | 2.44 kg |
| Weight (without stand) | 2.16 kg |
| DVI | No |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Height adjustment | No |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 378 mm |
| Doesn't contain | Mercury |
| Package width | 612 mm |
| Package weight | 4.07 kg |
| Power consumption (typical) | 1.56 W |
| Producator | PHILIPS |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 92,56 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 85 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 140 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 120 |
| Diagonala display | |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Ecran sRGB | Da |
| Mărime cadru ecran | 23.8 inch/60.5 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Portugheză, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Rusă, Chineză simplificată, Spaniolă, Suedeză, Chineză tradițională, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum de energie (tipic) | 15,6 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 544 |
| Adâncime (cu stand) | 180 |
| Înălţime (cu stand) | 413 |
| Lățime (fără stand) | 544 |
| Adâncime (fără stand) | 32 |
| Înălțime (fără stand) | 319 |
| Greutate | 2,18, 2,46 |
| Lăţime de ambalaj | 612 |
| Adâncimea de ambalaj | 124 |
| Înălţime de ambalaj | 378 |
| Greutatea pachetului | 4,45 |
| Nu conține | Mercur |
| Sisteme de operare compatibile | DDC/CI; sRGB; Windows 11/10 |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Sincronizarea semnalului de intrare monitor | Separate Sync |
| Controlul utilizatorului | Power On/Off; Menu; Brightness; Input; SmartImage |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAEU RoHS; CEL; CCC; CECP; KC; UKCA; EMF; FCC; ICES-003 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




