Monitor Philips 24″ 24E2N1100LB/00, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HDMI: x1
Monitor Philips 24" 24E2N1100LB/00, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61,
382,81 lei TVA inclus.
Philips 1000 series 24E2N1100LB/00, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Panel type | VA |
| Width (with stand) | 541 mm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Power supply type | External |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Vertical scan range | 48 – 60 Hz |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Response time | 4 ms |
| Height (without stand) | 322 mm |
| Depth (without stand) | 34 mm |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Digital horizontal frequency | 30 – 115 kHz |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Regulatory Approvals | CB, CE Mark, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Depth (with stand) | 126 mm |
| Height (with stand) | 378 mm |
| Weight (with stand) | 2.44 kg |
| Weight (without stand) | 2.16 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | AC, HDMI |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package width | 610 mm |
| Package depth | 126 mm |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 17.7 W |
| Package height | 378 mm |
| Package weight | 4.63 kg |
| Doesn't contain | Mercury |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 4000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 92,56 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 85 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 60 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 115 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 100 |
| Sincronizare-în-verde (SOG) | Da |
| Diagonala display | |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Ecran sRGB | Da |
| Mărime cadru ecran | 23.8 inch/60.5 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Portugheză, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Rusă, Chineză simplificată, Spaniolă, Suedeză, Chineză tradițională, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum de energie (tipic) | 17,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 541 |
| Adâncime (cu stand) | 180 |
| Înălţime (cu stand) | 416 |
| Lățime (fără stand) | 541 |
| Adâncime (fără stand) | 34 |
| Înălțime (fără stand) | 322 |
| Greutate | 2,16, 2,44 |
| Lăţime de ambalaj | 610 |
| Adâncimea de ambalaj | 126 |
| Înălţime de ambalaj | 378 |
| Greutatea pachetului | 4,63 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Nu conține | Mercur |
| Sisteme de operare compatibile | DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11/10 |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Sincronizarea semnalului de intrare monitor | Separate Sync; Sync on Green |
| Controlul utilizatorului | Power On/Off; Menu; Brightness; Input; SmartImage |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAEU RoHS; UKCA; EMF; FCC; ICES-003 |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




