Monitor Philips 24.5″ 25M2N5200U/00, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: Fast IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz/390Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.3ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.86, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 130mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 24.5" 25M2N5200U/00, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
1.529,16 lei TVA inclus.
Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 1 ms, Gri
59 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Picture enhancement | SmartImage game |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Delta E | 2 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP version | 2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Response time (fast) | 0.5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Low input lag | Yes |
| Height (with stand) | 508 mm |
| Vertical scan range | 48 – 240 Hz |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Weight (without stand) | 3.39 kg |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Depth (without stand) | 64 mm |
| Pixel Pitch | 0.2829 x 0.2829 mm |
| Viewable size, horizontal | 54.3 cm |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Weight (with stand) | 5.09 kg |
| Panel type | Fast IPS |
| NTSC coverage (typical) | 93% |
| Pixel density | 90 ppi |
| Depth (with stand) | 239 mm |
| sRGB coverage (typical) | 110% |
| Width (with stand) | 557 mm |
| Width (without stand) | 557 mm |
| Height (without stand) | 331 mm |
| Adobe RGB coverage | 86% |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Response time | 1 ms |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Response time (MPRT) | 0.3 ms |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Product colour | Grey |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Display diagonal (metric) | 62.2 cm |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Package height | 420 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Package width | 730 mm |
| Package depth | 186 mm |
| DCI-P3 coverage | 84% |
| Package weight | 8.07 kg |
| Digital horizontal frequency | 30 – 440 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 390 Hz |
| Power consumption (typical) | 25.83 W |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie |










