Monitor Philips 27″ 27E1N1800AE/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/20, HAS: 100mm, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00
964,64 lei TVA inclus.
Philips 1000 series 27E1N1800AE/00, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Diagonala monitor | 27" |
| Luminozitate maximă | 350 cd/m² |
| Boxe integrate | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Screen shape | Flat |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Diagonala display | |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Vertical scan range | 40 – 60 Hz |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Tip panel | IPS, LED |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Formă ecran | Plat |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Height (with stand) | 492 mm |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Weight (with stand) | 5.69 kg |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| DVI | Nu |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Destinat pentru | |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 |
| Producator | PHILIPS |
| Densitate pixeli | 163,18 |
| Garantie | |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 140 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 40 – 60 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Da |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 37 |
| Consum de energie (tipic) | 27,24 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Lăţime (cu stand) | 613 |
| Adâncime (cu stand) | 220 |
| Înălţime (cu stand) | 492 |
| Lățime (fără stand) | 613 |
| Adâncime (fără stand) | 54 |
| Înălțime (fără stand) | 365 |
| Greutate | 3,92, 5,69 |
| Lăţime de ambalaj | 780 |
| Adâncimea de ambalaj | 160 |
| Înălţime de ambalaj | 447 |
| Greutatea pachetului | 8,4 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Manual | Da |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Certificate de conformitate | EAC, TÜV mark, EMF, UKCA, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), RoHS, CB, CE, ICES |




