Monitor Philips 32″ 32E1N1800LA/00, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB 85.2%; DCI-P3:80.91%, sRGB: 101.87%, NTSC 88.59%, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 32" 32E1N1800LA/00, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81,
1.201,25 lei TVA inclus.
Philips 1000 series 32E1N1800LA/00, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 4 ms, Negru
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Panel type | VA |
| Audio output | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Display sRGB | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Delta E | 2 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Depth (without stand) | 52 mm |
| Height (without stand) | 419 mm |
| Width (with stand) | 714 mm |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Pixel Pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Pixel density | 139.87 ppi |
| RMS rated power | 4 W |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| Vertical scan range | 40 – 60 Hz |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height (with stand) | 512 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Depth (with stand) | 140 mm |
| Weight (with stand) | 7.39 kg |
| Weight (without stand) | 6.25 kg |
| Compatible operating systems | Mac OS Windows 11/10 |
| Philips SmartUniformity | 95 – 102% |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3500:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,182 x 0,182 |
| Densitate pixeli | 139,87 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 140 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 40 – 60 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Ecran sRGB | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum de energie (tipic) | 34,9 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 714 |
| Adâncime (cu stand) | 140 |
| Înălţime (cu stand) | 512 |
| Lățime (fără stand) | 714 |
| Adâncime (fără stand) | 52 |
| Înălțime (fără stand) | 419 |
| Greutate | 6,25, 7,39 |
| Lăţime de ambalaj | 870 |
| Adâncimea de ambalaj | 261 |
| Înălţime de ambalaj | 512 |
| Greutatea pachetului | 9,68 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Manual | Da |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Delta E | 2 |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Philips SmartUniformity | 95 – 102 |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




