| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 34 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3440 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 110 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.23175 mm |
| Standarde | Adobe RGB: 90% Coverage sRGB: 119% Coverage NTSC: 100% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 34 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 807 x 601 x 250 mm Fara suport: 807 x 367 x 110 mm |
| Greutate | Cu suport: 11.32 kg Fara suport: 7.62 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Bluelight Reducer |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+30 |
| Picior pivotant | -180/+180 |
| Inaltime ajustabila | 180 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| USB | 5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream) |
| Jack | 1 |
Monitor Philips 34" 345B1C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.609,01 lei TVA inclus.
Philips B Line 345B1C/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
11 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DVI port | No |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Display sRGB | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Adobe RGB coverage | 90% |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Bundled software | SmartControl |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Delta E | 2 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| TV tuner integrated | No |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Light sensor | Yes |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Screen curvature | 150 cm |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Surface hardness | 2H |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Height (with stand) | 601 mm |
| sRGB coverage (typical) | 119% |
| Pixel density | 110 ppi |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Depth (without stand) | 110 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 34 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 420503 |
| Weight (with stand) | 11.3 kg |
| Weight (without stand) | 7.62 kg |
| Regulatory Approvals | CB; EPA; cETLus; FCC Class B; ICES-003; CE Mark; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; UKRAINIAN |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| On/off switch | Yes |
| Package height | 525 mm |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| 3D | No |
| Package weight | 15.1 kg |
| Height adjustment | 18 cm |
| Cables included | HDMI, DisplayPort, AC |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Power consumption (typical) | 28.36 W |
| Package width | 904 mm |
| Package depth | 282 mm |
| Certification | CB, EPA, cETLus, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, UKRAINIAN |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440 x 1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rezoluții grafice suportate | 3440 x 1440 |
| Rata de vizionare | 21:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 80000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | SmartContrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 110 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 160 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 160 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 100 |
| Diagonala display | |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 2H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 100 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 119 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 100 |
| Acoperire Adobe RGB | 90 |
| Curbură ecran | 150 |
| 3D | Nu |
| Ecran sRGB | Da |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 18 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 35 |
| Consum de energie (tipic) | 28,36 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 34 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Adaptor extern de curent | Nu |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 807 |
| Adâncime (cu stand) | 250 |
| Înălţime (cu stand) | 601 |
| Lățime (fără stand) | 807 |
| Adâncime (fără stand) | 110 |
| Înălțime (fără stand) | 367 |
| Greutate | 11,3, 7,62 |
| Lăţime de ambalaj | 904 |
| Adâncimea de ambalaj | 282 |
| Înălţime de ambalaj | 525 |
| Greutatea pachetului | 15,1 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, DisplayPort, AC |
| Manual | Da |
| Software în grup | SmartControl |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| TV tuner integrat | Nu |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| MultiView | PIP/PBP mode*, 2 x devices |
| Fără metale grele | Hg (mercur ), Pb (plumb) |
| Senzor lumină | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage |
| Aprobări de Reglementare | CB; EPA; cETLus; FCC Class B; ICES-003; CE Mark; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; UKRAINIAN |
| Delta E | 2 |
| Mod LowBlue | Da |
| Întretimp între eşecuri | 70000 |
| Certificare | CB, EPA, cETLus, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, UKRAINIAN |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |













