Monitor Philips 34″ 346P1CRH/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 500cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 98%/120%/88%/90%, Colours: 16.7M, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Webcam: 2MP + Mic, Tilt: -5/25, HAS: 180mm, Swivel: -180/180, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB-C(90W)/1xUSB-B/4xUSB 3.2, USB-C: USB 3.2 Type-C , USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: Yes, AUX: Headphone out
Monitor Philips 34" 346P1CRH/00
2.498,20 lei TVA inclus.
Philips P Line 346P1CRH/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, UltraWide Quad HD, LED, 4 ms, Negru
50 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| Gama monitor | Business |
| Segment | Business |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Market positioning | Business |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DVI port | No |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Bundled software | SmartControl |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Delta E | 2 |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| HDCP version | 2.2 |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Separate H/V sync | Yes |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| Colour gamut | 98% |
| Webcam | Da |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Light sensor | Yes |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| DisplayPort output | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Screen curvature | 150 cm |
| NTSC coverage (typical) | 98% |
| DCI-P3 coverage | 90% |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Feet colour | Black |
| Surface hardness | 2H |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Display brightness (typical) | 500 cd/m² |
| Height (with stand) | 601 mm |
| Pixel density | 110 ppi |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Adobe RGB coverage | 88% |
| Weight (with stand) | 11.7 kg |
| Colour space supported | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 67 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 416787 |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Depth (without stand) | 110 mm |
| Weight (without stand) | 7.95 kg |
| Brightness uniformity | 93 – 105% |
| Regulatory Approvals | CB; cETLus; FCC Class B; CE Mark; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; UKRAINIAN; CCC; CEL; RCM |
| Post-consumer recycled plastic | 35% |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Horizontal scan range | 30 – 160 kHz |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Power consumption (off) | 0 W |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Power consumption (PowerSave) | 3.3 W |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Cables included | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, AC |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| On/off switch | Yes |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Package height | 525 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| 3D | No |
| Package weight | 1.55 kg |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Package width | 904 mm |
| Package depth | 282 mm |
| Adjustable height (max) | 18 cm |
| Power consumption (typical) | 34.1 W |
| Certification | CB, cETLus, FCC Class B, CE Mark, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, UKRAINIAN, CCC, CEL, RCM |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie |




