“Monitor Philips 34″” 34B2U5600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 104%, Colours: 16.7M, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/30, HAS: 180mm, Swivel: -180/180, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: Upstream: 1 x USB type C1 (full)+ 1 USB type C2 (data only) (USB3.2 Gen 2 10G); Downstream: Gen 2 10G; Bottom: 2 x USB3.2 type A; Side: 2x USB3.2 type A+1x USB3.2 type C3 (data only, PD15W), USB-C: 1 x USB-C (DP1.2 Alt Mode, USB3.2 Gen 2, 10G, HBR3, USB-C Power Delivery: USB-C up PD96W typical, PD100W max USB-C2 downstream PD15W, RJ-45: 1G, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN”
Monitor Philips 34" 34B2U5600C/00
2.814,52 lei TVA inclus.
Philips 5000 series 34B2U5600C/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Dual QHD, LCD, 4 ms, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LCD |
| Panel type | VA |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Power supply type | Internal |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Depth (with stand) | 281 mm |
| HBR3 support | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Boxe integrate | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Stand included | Yes |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Ecran Curbat: | Da |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Pixel density | 109.68 ppi |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| NTSC coverage (typical) | 104% |
| Height (with stand) | 575 mm |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² |
| Diagonala display | |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Rezolutie display | 3440×1440, Dual QHD |
| Height (without stand) | 369 mm |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Depth (without stand) | 112 mm |
| Tip panel | LCD, VA |
| Horizontal scan range | 30 – 220 kHz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Retroiluminare LED | Da |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| VESA mounting | Yes |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Timp de răspuns monitor | 4 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Rația de contrast (tipică) | 4000:1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Screen shape | Curved |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Power consumption (PowerSave) | 20.5 W |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Weight (with stand) | 10.4 kg |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Weight (without stand) | 7.64 kg |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| DVI | Nu |
| Densitate pixeli | 109,68 |
| Destinat pentru | |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 220 |
| Producator | PHILIPS |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 120 |
| Garantie | |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 104 |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Culoarea produsului | Gri |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 18 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Turcă, Ukrainiană |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum de energie (tipic) | 28,3 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 20,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 807 |
| Adâncime (cu stand) | 281 |
| Înălţime (cu stand) | 575 |
| Lățime (fără stand) | 807 |
| Adâncime (fără stand) | 112 |
| Înălțime (fără stand) | 369 |
| Greutate | 10,4, 7,64 |
| Lăţime de ambalaj | 980 |
| Adâncimea de ambalaj | 188 |
| Înălţime de ambalaj | 525 |
| Greutatea pachetului | 15,7 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent, USB tip-C |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Suport HBR3 | Da |




