Monitor Samsung 24″ LS24D300GAUXEN, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega , Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+21, D-SUB: x1, HDMI: x1
Monitor Samsung 24" LS24D300GAUXEN, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61,
408,36 lei TVA inclus.
Samsung S30GD, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
30 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Power cable length | 1.5 m |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Height (with stand) | 428.5 mm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| LED backlight | No |
| Width (with stand) | 540.7 mm |
| Width (without stand) | 540.7 mm |
| Depth (with stand) | 175.1 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Weight (with stand) | 2.4 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight (without stand) | 2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| DVI | Nu |
| Tilt angle range | -2 – 21° |
| Destinat pentru | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Built-in microphone | No |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| Cables included | HDMI, Power |
| HD type | Full HD |
| Package height | 100 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Package width | 636 mm |
| Package depth | 36.3 mm |
| Package weight | 3.8 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Retroiluminare LED | Nu |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| WiFi | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 15 |
| Consum de energie (tipic) | 15 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 25 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 540,7 |
| Adâncime (cu stand) | 175,1 |
| Înălţime (cu stand) | 428,5 |
| Lățime (fără stand) | 540,7 |
| Adâncime (fără stand) | 36,2 |
| Înălțime (fără stand) | 320,4 |
| Greutate | 2, 2,4 |
| Lăţime de ambalaj | 636 |
| Adâncimea de ambalaj | 363 |
| Înălţime de ambalaj | 100 |
| Greutatea pachetului | 3,8 |
| Cabluri incluse | HDMI, Curent |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Sistem de formatare a semnalului digital | Nu este compatibil |
| Perioadă de garanție | 2 |












