Monitor Samsung 24″ LS24D360GAUXEN
Samsung S36GD, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
1 în stoc
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Market positioning | Consumer |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| Stand type | Simple stand |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Weight (without stand) | 2.6 kg |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| sRGB coverage (typical) | 95% |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Width (with stand) | 547.8 mm |
| Width (without stand) | 547.8 mm |
| Weight (with stand) | 3.2 kg |
| Height (without stand) | 325.6 mm |
| Depth (without stand) | 108.2 mm |
| Height (with stand) | 416.3 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| AMD FreeSync | No |
| Screen shape | Curved |
| Destinat pentru | |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Certification | Windows 11 |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Display diagonal (metric) | 59 cm |
| HD type | Full HD |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package height | 390 mm |
| Display diagonal | 6.1 cm (2.4) |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Package depth | 162 mm |
| Package width | 612 mm |