Monitor Samsung 25″ LS25BG400EUXEN, Diagonal (inch): 25, Diagonal (cm): 63.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 99% sRGB, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -3.0°(±2.0°) ~ +22.0°(±2.0°), HAS: 120.0±5.0mm, Pivot: -92.0°(±2.0°) ~ +92.0°(±2.0°), Swivel: -15.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°), HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: YES
Monitor Samsung 25" LS25BG400EUXEN
744,16 lei TVA inclus.
Samsung G40B, 63,5 cm (25″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, 1 ms, Negru
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Ethernet LAN | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Consumer |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Wireless charging | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Weight (with stand) | 4.5 kg |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Quantum dot color technology | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Far-field voice interaction | No |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Daisy chain | No |
| Gray balance | No |
| Factory tunning | No |
| Factory calibration report | No |
| Uniformity correction | No |
| Virtual AIM point | Yes |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Low input lag | Yes |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Tilt angle range | -3 – 22° |
| Depth (with stand) | 244.8 mm |
| Depth (without stand) | 85.4 mm |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Sound mirroring | No |
| TV Plus | No |
| SmartThings app support | No |
| Tap view | No |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| ConnectShare (USB) | No |
| Universal guide | No |
| Power consumption (DPMS) | 0.5 W |
| Anynet + (HDMI-CEC) | No |
| Eco Motion Sensor | No |
| Eco Light Sensor | Yes |
| Wireless display | No |
| Disclaimer | No |
| Workspace | No |
| Feet colour | Black |
| Game mode | No |
| Game features | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Adaptive Sound Control (ASC) | No |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Black eQualizer function | Yes |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Display brightness (min) | 320 cd/m² |
| Smart modes | Cinema, Custom, Dynamic, FPS, RPG, RTS, Sports |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1190679 |
| Width (with stand) | 558.5 mm |
| Height (with stand) | 552.9 mm |
| Width (without stand) | 558.5 mm |
| Height (without stand) | 341.1 mm |
| Image size | No |
| Destinat pentru | |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 |
| Luminozitate ecran (min) | 320 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Optimizator de rată de împrospătare | Da |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 54,4 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 30,3 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Tehnologie color Quantum dot | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| ConnectShare (USB) | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Nu |
| Caracteristici joc | Super Arena Gaming UX, Unghi foarte larg GameView |
| Moduri Smart | Cinema, Personalizat, Dinamice, FPS, RPG, RTS, Sporturi |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10 |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Nu |
| BLUETOOTH | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -92 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -3 – 22 |
| Imagine în imagine | Nu |
| Funcție Black eQualizer | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum de energie (tipic) | 18 |
| Consum de energie (max) | 35 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 558,5 |
| Adâncime (cu stand) | 244,8 |
| Înălţime (cu stand) | 552,9 |
| Lățime (fără stand) | 558,5 |
| Adâncime (fără stand) | 85,4 |
| Înălțime (fără stand) | 341,1 |
| Greutate | 2,8, 4,5 |
| Tip stand | Stand HAS |
| Lăţime de ambalaj | 628 |
| Adâncimea de ambalaj | 429 |
| Înălţime de ambalaj | 163 |
| Greutatea pachetului | 6 |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |
| Întârziere low input | Da |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Nu |
| TV Plus | Nu |
| Suportă SmartThings app | Nu |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Nu |
| Tap view | Nu |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Nu |
| Ghidaj universal | Nu |
| Consum (DPMS) | 0,5 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Nu |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nu |
| Încărcare fără fir | Nu |
| Topologie liniară | Nu |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Senzor Mișcare Eco | Nu |
| Senzor Lumină Eco | Da |
| Dimensiune imagine | No |
| Afișaj fără fir | Nu |
| Balans de gri | No |
| Declinarea responsabilității | Nu |
| Setări din fabrică | Nu |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Off Timer Plus | Da |
| Spațiu de lucru | Nu |
| Raport de calibrare din fabrică | Nu |
| Corecție de uniformitate | Nu |
| Punct de țintire virtual | Da |








