Monitor Samsung 27″ LS27BG650EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.6, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 2500:1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 1.07B, Speakers: 5W x 2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -9.0º(± 2°) ~ 13.0º(± 2°), HAS: 120.0 ± 5.0, Pivot: -92.0º ~ 92.0º, Swivel: -15.0º ~ 15.0º, HDMI: 2xHDMI 2.1, DisplayPort: 1xDisplayPort 1.4, USB Hub: 2x USB 3.0, RJ-45: YES, AUX: YES
Monitor Samsung 27" LS27BG650EUXEN, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 27, Diagonal
1.712,44 lei TVA inclus.
Samsung G65B, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 1 ms, Negru
22 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Cable lock slot | No |
| HDR | Da |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| HDCP version | 2.2 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Game mode | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Dial point | Yes |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Weight (with stand) | 6.4 kg |
| Depth (with stand) | 311.1 mm |
| Illuminated stand | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| DisplayPort cable length | 1.5 m |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 61 kWh |
| Smart modes | Dynamic, Graphics, Movie, Standard |
| Illuminated stand colour | RGB |
| Swivel angle range | -9 – 13° |
| Tilt angle range | -15 – 15° |
| Power consumption (average) | 38 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1318286 |
| Width (with stand) | 615.8 mm |
| Height (with stand) | 578.3 mm |
| Width (without stand) | 615.8 mm |
| Depth (without stand) | 165.6 mm |
| Height (without stand) | 384.4 mm |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Remote control included | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | DisplayPort |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Remotely operated | Yes |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Height adjustment | 12 cm |
| Package weight | 8.8 kg |
| Package width | 688 mm |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 214 mm |
| Package height | 461 mm |
| Diagonala display | |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Luminozitate ecran (min) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1000R |
| Rația de contrast (tipică) | 2500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600 |
| Gamă de culori | 95 |
| Tehnologie color Quantum dot | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| ConnectShare (USB) | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Game Bar 2.0, Unghi foarte larg GameView |
| Moduri Smart | Dinamice, Grafic, Film, Standard |
| Sistem de operare | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Suport iluminat | Da |
| Culoare iluminat suport | RGB |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Controlat de la distanta | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -92 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -9 – 13 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -15 – 15 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 61 |
| Consum de energie (tipic) | 26 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (mediu) | 38 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 615,8 |
| Adâncime (cu stand) | 311,1 |
| Înălţime (cu stand) | 578,3 |
| Lățime (fără stand) | 615,8 |
| Adâncime (fără stand) | 165,6 |
| Înălțime (fără stand) | 384,4 |
| Greutate | 4,5, 6,4 |
| Tip stand | Stand HAS |
| Lăţime de ambalaj | 688 |
| Adâncimea de ambalaj | 214 |
| Înălţime de ambalaj | 461 |
| Greutatea pachetului | 8,8 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,5 |
| Punct central indicator | Da |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Tap view | Da |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Da |
| Ghidaj universal | Da |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Dimensiune imagine | Y |
| Afișaj fără fir | Da |
| Setări din fabrică | Da |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Hub Jocuri/Bară Jocuri inclus(ă) pe piețele selectate | KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES) |
| Spațiu de lucru | Da |
| Raport de calibrare din fabrică | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Auto source switch+ | Da |
| Ethernet LAN | Da |








